Відбувся XI пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України

26 жовтня 2010 р. в м. Києві відбувся черговий XI пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. В його роботі взяли участь члени ЦК Профспілки, Контрольно-ревізійної комісії, члени Ради ФПУ від галузевої Профспілки та відповідальні працівники виконавчого апарату. Вів засідання голова Профспілки Леонід Сачков. Він доповів присутнім про хід переговорного процесу Робочої групи з керівництвом Міністерства освіти і науки України, комітетів Верховної Ради України з питань науки і освіти та з питань бюджету і Першим віце-прем’єр-міністром України Андрієм Клюєвим, а також з рішеннями, які прийняла з цього приводу президія ЦК Профспілки і повідомив, що Протокол між ЦК Профспілки і Кабінетом Міністрів України підписано.
Із змінами у складі ЦК Профспілки учасників пленуму ознайомив голова Мандатної комісії Анатолій Цикалюк – голова Київської обласної організації Профспілки.
З основного питання порядку денного: „Про стан підготовки, проекти основних документів VII з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України” виступив заступник голови Профспілки Євгеній Нікітюк.
В обговоренні взяли участь голови обласних організацій: Івано-Франківської - Мирослав Габорак, Чернігівської – Тетяна Матвєєва, Донецької – Ася Горшкова, а також голова профкому Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Анатолій Тубальцев (м. Миколаїв).
Члени ЦК Профспілки, розглянувши проекти основних документів VII з’їзду Профспілки, прийняли постанову, якою в основному схвалили запропоновані зміни та доповнення до Статуту Профспілки, доручивши Статутній комісії спільно з членами президії ЦК Профспілки доопрацювати документ і внести його на розгляд чергового пленуму ЦК Профспілки, а також проект Основних напрямів діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки, який буде винесено на розгляд VII з’їзду Профспілки, і вирішили деякі організаційні питання передз’їздівської підготовки.
Пленум постановив скликати черговий з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України 17 листопада 2010 року в м. Києві.

'Відбувся

'Відбувся
0
27 жовтня 2010
4 794
---

Схожі публікації


Догори