Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки

    В Будинку спілок (м. Київ) 1 березня 2011 р. відбувся ІІ пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Серед присутніх на пленумі - члени ЦК Профспілки, а також запрошені – заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Петро Куліков, працівники апарату ЦК Профспілки, представники ЗМІ. Вів засідання голова Профспілки Георгій Труханов.
    Основне питання порядку денного - «Про стан виконання Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2007-2009 роки, продовженої на 2010 рік та проект Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки». Його актуальність полягає у тому, що саме через реалізацію Галузевої угоди, розвиток соціального партнерства здійснюється регулювання соціально-трудових відносин, захист прав та інтересів працівників освіти та студентства.
    У своєму виступі керівник робочої групи, заступник голови Профспілки Сергій Романюк детально ознайомив учасників засідання з ходом роботи над проектом. Зосередив увагу на таких основних моментах, як підсумки виконання положень попередньої Галузевої угоди і визначення завдань соціальних партнерів на наступний період.
    Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Петро Куліков зазначив, що завдяки співпраці соціальних партнерів було зроблено чимало, однак є важливі пункти минулої Угоди, виконати які не вдалося і, поряд з новими завданнями, вони потребуватимуть виконання в наступному періоді.
    При обговоренні учасники пленуму висловили глибоке занепокоєння соціально-економічним становищем освітян, відсутністю реальних кроків Уряду щодо належного фінансування галузі, внесли свої пропозиції та з їх урахуванням ухвалили постанову, якою затвердили проект Галузевої угоди, представлений на їх розгляд.
    Було також розглянуто деякі питання внутрішньоспілкового життя і прийнято відповідні рішення.
    Після цього відбулася урочиста процедура підписання Галузевої угоди. Від імені соціальних партнерів її підписали Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов.


Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ


Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки    Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки    Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки

Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки    Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки    Відбувся черговий пленум ЦК Профспілки
0
1 березня 2011
4 060
---

Схожі публікації


Догори