Відбувся пленум ЦК Профспілки

Відбувся пленум ЦК Профспілки


У Києві, в Будинку спілок, 14 квітня 2010 р. розпочав свою роботу черговий пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Серед присутніх на пленумі - члени ЦК Профспілки, а також запрошені – заступник Міністра освіти і науки України Петро Куліков, заступник голови Федерації профспілок України Юрій Кулик, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Євген Красняков, представники засобів масової інформації. Вів засідання голова Профспілки Леонід Сачков.
Основне питання порядку денного: „Про роботу Харківської обласної організації Профспілки щодо громадського контролю за реалізацією прав членів Профспілки у сфері охорони здоров’я, організації оздоровлення і відпочинку членів Профспілки та членів їх сімей, участі в управлінні коштами Фонду державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності». Його важливість обумовлена тим, що ця діяльність належить до пріоритетних статутних напрямів роботи організаційних ланок профспілки та її виборних органів. На її здійснення була спрямована низка заходів, передбачених схваленою VІ з’їздом галузевої профспілки Програмою діяльності на 2006-2010 роки.
З інформацією з цього питання виступила голова Харківської обласної організації профспілки Лідія Дулуб. З аналізом і висновками щодо роботи у цьому напрямі ознайомив учасників пленуму заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Євгеній Нікітюк.
На пленумі було також схвалено звіти щодо виконання бюджету ЦК Профспілки за 2009 рік (доповідач – начальник фінансового управління ЦК Профспілки Галина Щавінська), прийнято бюджет ЦК Профспілки на 2010 рік, підбито попередні підсумки звітів і виборів в організаційних ланках профспілки та затверджено дату проведення VII з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України – 24 листопада 2010 р. Учасники пленуму прийняли звернення до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника щодо необхідності внесення змін до окремих постанов Кабінету Міністрів України, що стосуються соціально-економічного захисту освітян (тексти постанов будуть опубліковані на сайті ЦК Профспілки).
На пленумі було також розглянуто деякі внутрішньоспілкові питання.


Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ
0
15 квітня 2010
3 661

Схожі публікації


Догори