Відбувся пленум ЦК Профспілки

    15 грудня 2010 року в м. Києві відбувся пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. В його роботі взяли участь члени ЦК Профспілки та відповідальні працівники виконавчого апарату. Вів засідання голова Профспілки Георгій Труханов.
    Це перший пленум, що проходив після VII з’їзду Профспілки. Основні питання, що були винесені на розгляд його учасників – організаційного напряму. На пленумі було сформовано керівні органи: ради освіти і вищої школи, президію ЦК Профспілки та її бюро, затверджено квоти делегатів від галузевої Профспілки на VI з’їзд ФПУ. Головами рад – заступниками голови Профспілки на громадських засадах обрано: Юрія Кравця – голову Рівненської обласної організації Профспілки (рада освіти) і Володимира Цвиха – голову первинної профспілкової організації працівників Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (рада вищої школи).
    Було також розглянуто деякі інші організаційні питання.
    З інформацією про соціально-економічну ситуацію в галузі освіти виступив Г.Ф. Труханов. Після всебічного обговорення виступу учасники пленуму ухвалили відповідну постанову.

Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ


'Відбувся

'Відбувся
0
15 грудня 2010
4 208
---

Схожі публікації


Догори