Пленум Черкаського обкому Профспілки

Пленум Черкаського обкому ПрофспілкиНещодавно відбувся ІІ пленум Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України, в якому взяли участь члени обкому Профспілки, ревізійної комісії обласної організації Профспілки, запрошені та представники ЗМІ.

На пленумі було розглянуто питання «Про підсумки роботи VІІІ з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України та завдання профспілкових організацій області щодо виконання його рішень».

Перед початком роботи пленуму учасники отримали роздатковий матеріал, проекти постанови пленуму, черговий номер газети обласної організації Профспілки «Голос Профспілки», на сторінках якого розміщено матеріали VІІІ з’їзду Профспілки, ознайомилися з фотовиставкою та фотопрезентацію про з’їзд Профспілки, переглянули звітний відеофільм Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України про основні віхи життя та діяльності організації за останні п’ять років та презентацію до доповіді голови Профспілки Георгія Федоровича Труханова на VIII з’їзді щодо соціально-економічного захисту прав освітян України, студентської молоді, ветеранів педагогічної праці за період із 2010-2015 року.

З доповіддю на пленумі виступила голова обкому Профспілки, делегат VІІІ з’їзду галузевої Профспілки Ольга Дем’янівна Жалдак.

В обговоренні взяли участь делегати VІІІ з’їзду галузевої Профспілки Ніні Григорівна Плясунова, Олександр Григорович Шамрай – голови Смілянської та Кам’янської районних організацій Профспілки; Алла Євгенівна Кучерява – голова первинної профспілкової організації Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 імені Василя Симоненка; запрошені на з’їзд Валентина Сергіївна Кузьміна, Людмила Митрофанівна Нестругіна – голови Корсунь-Шевченківської та Тальнівської районних організацій Профспілки; Анатолій Іванович Стеценко – голова первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У роботі пленуму взяв участь та виступив голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Васильович Шевченко.

Після ґрунтовного обговорення доповіді, було прийнято постанову, яка зобов’язує структурні ланки обласної організації Профспілки покласти в основу своєї подальшої діяльності постанови VІІІ з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України, «Основні напрями діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки» і Статут Профспілки.

Учасники пленуму підтримали тексти звернень делегатів VIII з з’їзду галузевої Профспілки до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Федерації профспілок України щодо неприпустимості звуження трудових, соціально-економічних прав та інтересів освітян при прийнятті Закону України «Про освіту», Трудового кодексу України, необхідності підвищення мінімальних соціальних стандартів, їх фінансового забезпечення, відновлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування санаторно-курортного лікування розблокування роботи сайту Президента України для розміщення електронних петицій.

Учасники пленуму затвердили склад комісій обкому Профспілки та обрали делегатів на VІІ з'їзд Федерації профспілок України. Також було вручено нагороди членам обласного комітету Профспілки.

Черкаський обком Профспілки


Пленум Черкаського обкому Профспілки Пленум Черкаського обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори