Відбулося засідання президії

    У Києві 28 лютого 2011 р. відбулося засідання президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Крім членів президії, в ньому взяли участь також відповідальні працівники виконавчого апарату ЦК Профспілки. Вів засідання голова Профспілки Георгій Труханов.
    Основне питання, що розглядалося на засіданні: «Про проект Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки». З інформацією з цього питання виступив керівник робочої групи, заступник голови Профспілки Сергій Романюк. Він детально ознайомив учасників засідання з ходом роботи над проектом, зауваживши, що його було погоджено з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Заслухавши і обговоривши виступ, визначивши пункти Угоди, які в подальшому потребуватимуть змін та доповнень, члени президії своєю постановою схвалили проект Галузевої угоди і направили для затвердження пленумом ЦК Профспілки і підписання соціальними партнерами.
    Перспективний план основних заходів ЦК Профспілки на 2011 рік у своєму виступі розглянув Георгій Труханов. Члени президії після обговорення своєю постановою затвердили план.
    На засіданні було також розглянуто деякі внутрішньоспілкові питання і прийнято відповідні рішення.

Служба зв’язків галузевої Профспілки
з громадськістю та ЗМІ


0
28 лютого 2011
3 871
---

Схожі публікації


Догори