Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України

Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром УкраїниСьогодні, 27 січня 2012 року, у Будинку спілок відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з профспілковим активом всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань.

Тема заходу – «Посилення соціального діалогу між органами державної влади та профспілками у процесі реалізації реформ в економічній і соціальній сферах».

У зустрічі взяла участь делегація представників територіальних організацій Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з Головою Георгієм Трухановим.

Актуальні проблеми у сфері освіти і науки України перед профспілковою спільнотою та Главою Уряду виголосила з трибуни голова Кримського республіканського комітету Профспілки Катерина Волкова.

Зокрема, у виступі вона акцентувала увагу на забезпеченні навчальних закладів необхідними видатками, у тому числі й для оплати праці освітян у 2012 році, тим самим підіймаючи престиж учительської професії.

На що Прем'єр відповів «Ми повільними темпами, але підвищуємо зарплату. Ми шість разів за рік підвищуватимемо рівень заробітної плати протягом року по І тарифному розряду і іншим тарифним розрядам, пов'язаним з першим. Це обумовлено можливостями нашого бюджету».

Загалом Микола Азарова наголосив, що Уряд відкритий для постійного спілкування з профспілками і працюватиме задля посилення соціального діалогу між органами державної влади та громадськістю у процесі реалізації тих реформ, які нині відбуваються у економічній і соціальній сферах держави.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України

Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України

Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром УкраїниЗустріч профспілок з Прем’єр-міністром України

Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України Зустріч профспілок з Прем’єр-міністром України
0
27 січня 2012
2 766

Схожі публікації


Догори