Конструктивний діалог київських профспілок

Конструктивний діалог київських профспілок14 лютого 2012 року у Будинку спілок профспілковий актив міста Києва провів зустріч у ході якого розглядалося питання щодо підсумків виконання Регіональної угоди за 2010-2011 роки та підписання Територіальної угоди на 2012-2013 роки між виконавчим органом Київської міської ради КМДА, Київською міською радою профспілок та Спільним представницьким органом роботодавців міста Києва.

У роботі заходу взяли участь голова Федерації профспілок України Юрій Кулик, голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Очільник Місьпрофради Валентин Мельник, відкриваючи зустріч, коротко окреслив напрями діяльності об'єднання профспілок, організацій профспілок у столиці. Він наголосив, що за минулий рік уся робота була спрямована на вдосконалення системи захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів киян, активізацію соціального діалогу з міською владою та роботодавцями.

Голова ФПУ свою доповідь розпочав із відзначення 20 лютого Всесвітнього дня соціальної справедливості. Зокрема, він наголосив, що ФПУ проводила активну роботу щодо встановлення такого Дня в Україні. І у 2012 році вперше день 20 лютого буде відзначатися в Україні на загальнонаціональному рівні.

Він також поінформував профактив міста про комплекс заходів щодо відзначення Дня соціальної справедливості Україні, зокрема, про обговорення цієї теми під час робочих зустрічей з Президентом України, Прем’єр-міністром України, Віце-прем'єр-міністром – Міністром соціальної політики України, Головою Федерації роботодавців України.

Голова ФПУ також підкреслив, що останнім часом вдалося суттєво поліпшити діалог з владою та роботодавцями, особливо щодо підготовки нової Генеральної угоди, прийняття нового Трудового кодексу.

Наостанок Юрій Кулик зробив акцент на тому, що сьогодні профспілкам потрібно спільно з владою та роботодавцями зробити все, аби привернути увагу громадськості до необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, відповідаючи на запитання профспілкових активістів, розповів про реалізацію багатьох міських програм, серед яких – доступне житло, озеленення міста, підготовка приймаючого міста ЄВРО – 2012, будівництво важливих об’єктів, інноваційні проекти, тощо.

Ще одним із завдань міської влади, за визначенням Олександра Попова – є збереження існуючих соціальних виплат та муніципальна підтримка працівників бюджетної сфери, зокрема, освіти, медицини.

Загалом під час зустрічі було порушено низку питань щодо розвитку соціального діалогу між державною владою та профспілками у процесі реалізації реформ в економічній та соціальній сферах. А відверта розмова між учасниками діалогу стала ще одним кроком для посилення соціального діалогу у Києві та підписання нової Територіальної угоди.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Конструктивний діалог київських профспілокКонструктивний діалог київських профспілок

Конструктивний діалог київських профспілокКонструктивний діалог київських профспілок

Конструктивний діалог київських профспілок Конструктивний діалог київських профспілок

Схожі публікації


Догори