І словом, і ділом для освітян столиці

І словом, і ділом для освітян столиціСоціальне партнерство, як система взаємозв’язків між представниками влади і профспілки, сьогодні стали важливим інструментом соціально-економічних та трудових відносин у столиці.

Можливості вдосконалення діалогу, успішного вирішення актуальних питань освітян обговорювали 28 листопада 2012 року спільно з главою КМДА Олександром Поповим на засіданні ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкриваючи роботу засідання голова столичної профспілкової організації Олександр Яцунь наголосив, що тема ради – соціальне партнерство як модель суспільних відносин – не просто актуальна, а й необхідна, в умовах подолання посткризових явищ в державі, поліпшення захищеності учителя міста, підняття престижу цієї благородної професії. «Ми щодня працюємо над тим, щоби трудові колективи відчували нашу турботу. Адже найдорожче – це довіра спілчан до нас», – акцентував лідер міської організації Профспілки.

Очільник КМДА у спілкуванні з освітянами запевнив, що місто вже запроваджує низку проектів, щоб підтримати столичного педагога, ініціативного студента. Йдеться не лише про муніципальні надбавки та виплати, але й про можливість отримання доступного житла, інноваційні парки для молоді, створення нових робочих місць.

«Попереду в нас надзвичайно важлива робота. Формування бюджету наступного року теж має стати продуктом плідної співпраці влади та профспілки. І така перспектива діяльності позитивна», – зазначив Олександр Попов.

Голова профспілкової громади Олександр Яцунь від імені учительства Києва виразив підтримку розвивати конструктивний соціальний діалог із владою міста, впроваджувати нові ініціативи та спільні кроки для поліпшення якості життя та праці столичного педагога.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниІ словом, і ділом для освітян столиціІ словом, і ділом для освітян столиці

І словом, і ділом для освітян столиціІ словом, і ділом для освітян столиці

І словом, і ділом для освітян столиціІ словом, і ділом для освітян столиці

І словом, і ділом для освітян столиціІ словом, і ділом для освітян столиці

Схожі публікації


Догори