Визначаємо спільні пріоритети

Визначаємо спільні пріоритети22 листопада в Київській обласній раді профспілок відбулася зустріч голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, голови Федерації Профспілок України Юрія Кулика з профспілковим активом області за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відкриваючи роботу засідання, Валентин Кононенко надав інформацію щодо вдосконалення роботи профспілок області з соціально-економічного захисту членів профспілок у питаннях оплати праці, повернення боргів із заробітної плати, охорони праці, ведення соціального діалогу з органами виконавчої влади та роботодавців на всіх рівнях.

Перед присутніми також виступив Анатолій Присяжнюк, який дав оцінку стану справ у області, та наголосив на ряді питань, вирішенням яких потребують спільної співрпаці соціальних партнерів.

У своєму слові Юрій Кулик подякував за обрання його головою ФПУ і окреслив план дій ФПУ на перспективу.

Виступаючи керівники галузевих профспілкових органів акцентували увагу присутніх на низці проблем, які наразі існують в області, зокрема – високий рівень безробіття, заборгованість із виплат заробітної плати, виведення зарплати із тіні та підвищення її рівня, створення безпечних і нешкідливих умов праці, справедливої системи соціального захисту.

У ході зустрічі обговорено пріоритети, перспективи та пропозиції щодо подальшої співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілковими організаціями Київщини для ефективного вирішення завдань соціально-економічного і культурного розвитку та збереження стабільної суспільно-економічної ситуації в області.

Київська обласна організація Профспілки


Визначаємо спільні пріоритетиВизначаємо спільні пріоритети

Схожі публікації


Догори