Президія ФПУ: питання вимагають спільних рішень та дій

Президія ФПУ: питання вимагають спільних рішень та дійАктуальні питання розвитку та поглиблення соціального діалогу, забезпечення соціально-економічного захисту законних прав та інтересів людини праці обговорили 28 лютого учасники засідання Президії Федерації профспілок України. Захід відбувся під головуванням Голови ФПУ Юрія Кулика.

Засідання почалося з важливої події у сфері розвитку соціального діалогу – підписання Угоди між ФПУ та Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Свої підпис під документом поставили Голова ФПУ Юрій Кулик та Голова правління Фонду Леонід Рисухін.

Юрій Кулик також за дорученням Президії ФПУ висловив вдячність Координаторові Міжнародної організації праці в Україні Василя Кострицю за багаторічну плідну співпрацю з профспілками, зокрема, з Федерацією профспілок України і вручив йому Подяку Голови ФПУ.

Члени Президії заслухали інформацію постійного представника ФПУ у Верховної Раді України, народного депутата України Олександра Стояна. Він поінформував про діяльність та плани Комітету ВР з питань праці та соціальної політики. Президія ФПУ взяла до відома інформацію та підтримала законодавчі ініціативи постійного представника ФПУ у Верховній Раді України О.Стояна.

Голова ФПУ Юрій Кулик, відзначив, що представник Федерації у парламенті України відіграє важливу роль щодо оприлюднення позиції найчисельнішої громадської організації країни з питань соціально-економічного розвитку держави, а також захисту конституційних прав працівників.

Значну частину питань, які були розглянути під час засідання Президії, було присвячено вирішенню соціально-економічних проблем та активізації участі у цьому процесі профспілок.

Так, з метою реалізації пропозицій ФПУ та забезпечення безпосередньої участі профспілок у формуванні бюджетної політики на 2014 рік було вирішено схвалити пропозиції ФПУ до проекту Основних напрямів бюджетної політики та надіслати їх до Міністерства фінансів України для врахування при підготовці зазначеного документа.

Члени Президії також розглянули, обговорили та схвалили пропозиції профспілок про визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2014 рік, про подальші дії ФПУ щодо запровадження галузевих стандартів оплати праці та про практику колективно-договірної роботи на прикладі деяких членських організацій ФПУ.

Були прийняті постанови про вдосконалення роботи технічної інспекції праці ФПУ, інших представників профспілок з питань охорони праці, про заходи щодо вдосконалення навчання представників профспілок з питань охорони праці, а також про відзначення 95-річчя від дня утворення технічної інспекції праці та ветеранів технічної інспекції профспілок.

Президія розглянула та схвалила проект Концепції інформаційної діяльності ФПУ. Було також прийняти постанови про Всеукраїнський огляд-конкурс первинних організацій профспілок та про підсумки VI Всеукраїнського конкурсу на кращого профспілкового лідера-жінку, а також Положення про Представника ФПУ у Верховної Раді України.

Завантажити Угоду між ФПУ та Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву ugoda_fond.doc [57 Kb][38] Завантажити Переглянути документ онлайн


За матеріалами ФПУ


Президія ФПУ: питання вимагають спільних рішень та дійПрезидія ФПУ: питання вимагають спільних рішень та дій

Президія ФПУ: питання вимагають спільних рішень та дійПрезидія ФПУ: питання вимагають спільних рішень та дій
0
28 лютого 2013
2 501

Схожі публікації


Догори