Президія ФПУ – підбиваючи підсумки роботи

Президія ФПУ – підбиваючи підсумки роботи11 грудня відбулося засідання Президії Федерації профспілок України на якому розглянуто актуальні питання діяльності найбільшішого об’єднання профспілок України.

Урочистим моментом заходу столи підписання двох документів, щодо здійснення державного та профспілкового контролю за дотриманням гарантованих Конституцією та іншими законами України трудових прав працівників – Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Федерацією професійних спілок України і Угоди про співпрацю між Державною інспекцією України з питань праці та Федерацією професійних спілок України.

Під час роботи Президії, зокрема, було розглянуто стан колективно-договірного регулювання на основі завдання колдоговірної роботи на 2013 рік, затвердження нормативних актів ФПУ з питань громадського контролю, основні показники бюджету та план роботи Федерації на перше півріччя 2013 року.

Також було затверджено Всеукраїнський молодіжний конкурс на кращу наукову роботу з профспілкової тематики, профспілкові стипендії ВНЗ профспілок та низку інших актуальних питань.

Після виступів та обговорень прийнято відповідні рішення по кожному із акцентів порядку денного.

Президія ФПУ – підбиваючи підсумки роботиПрезидія ФПУ – підбиваючи підсумки роботи
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
11 грудня 2012
2 370

Схожі публікації


Догори