Президія ФПУ – на порядку денному актуальні питання

Президія ФПУ – на порядку денному актуальні питанняСьогодні, 16 лютого, відбулося засідання Президії ФПУ на якому розглянуто низку важливих для діяльності Федерації питань.

У роботі засідання участь взяв Генеральний секретар Загальної конфедерації профспілок В.П. Щербаков. У своєму виступі почесний гість окреслив діяльність Ради та Виконкому ЗКП із реалізації рішеньVI з’їзду конфедерації. Він також розповів про те, як профспілки країн СНД захищають права та інтереси людей праці у сучасних умовах.

Під час роботи Президії, зокрема, були розглянуті питання організаційного зміцнення ФПУ та членських організацій, плану роботи федерації на перше півріччя, положення про Інститут профспілкового руху АПСВ, змін до положення про Молодіжну раду ФПУ, відзначення Дня соціальної справедливості, проекту Дорожньої карти входження України в ТОП-20 тощо.

На засіданні прийнято рішення рекомендувати Президентові України кандидатуру Голови Федерації профспілок України Ю.М.Кулика для включення до персонального складу Конституційної Асамблеї.

Президія ФПУ також постановила делегувати Ю.М.Кулика до складу Виконкому та Ради Загальної конфедерації профспілок.

Після виступів та обговорень прийнято відповідні рішення по кожному з акцентів порядку денного.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниПрезидія ФПУ – на порядку денному актуальні питання Президія ФПУ – на порядку денному актуальні питання

Президія ФПУ – на порядку денному актуальні питання Президія ФПУ – на порядку денному актуальні питання
0
16 лютого 2012
2 951

Схожі публікації


Догори