Пріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУ

Пріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУАктуальні питання захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих, пріоритетні завдання профспілок щодо дотримання принципів соціальної справедливості у поточній ситуації були у центрі уваги учасників засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 27 березня у Києві.

Президія ФПУ обговорила проект Постанови Ради ФПУ «Про завдання профспілок щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих у сучасних умовах».

Зоекрема, у виступах членів Президії ФПУ наголошувалося, що ідеологія державної влади та бізнесу щодо подальшого економічного розвитку України має ґрунтуватись на домінуючому застосуванні високопродуктивної та високооплачуваної праці на сучасних робочих місцях. Підкреслювалося, що бідність серед працюючих найближчим часом має бути подолана, і трудящий має стати головним інвестором у економіку країни, сплачуючи із своєї заробітної плати всі видатки на утримання сім’ї та вкладаючи кошти у житлове будівництво, освіту, здоров’я, культурний розвиток та роблячи пенсійні накопичення і тим самим стимулюючи економічний розвиток держави.

Сторонам соціального діалогу необхідно якнайшвидше сформувати тактику та стратегію консолідованих дій на розв’язання ключових соціально-економічних проблем. А ключову роль у застосуванні результативних механізмів та форм соціального діалогу повинна відігравати саме Президія Федерації профспілок України, проявляючи наполегливість і рішучість в досягненні поставлених цілей та завдань, активно використовуючи всі наявні повноваження та можливості захисту трудових прав.

На думку учасників засідання, Президія ФПУ має займати більш принципову, послідовну та наступальну позицію у захисті гідних умов праці працівників та у разі ігнорування роботодавцями вимог профспілок оперативно й активно використовувати для цього всі законні методи та шляхи боротьби за права трудящих. А тому профспілки мають домагатися забезпечення соціальної справедливості у всіх сферах.

Президія також обговорила текст Заяви ФПУ щодо недопущення зниження соціальних гарантій громадян в умовах впровадження економічних реформ, у якій наголошується, що профспілки мають займати більш активну і рішучу позиції по соціально - економічному захисту працівників.

На засідання Президії було також обговорено питання «Про Основні напрями зміцнення ФПУ, її членських організацій», «Про благодійний Проект ФПУ «Відродимо Будинок профспілок – символ Євромайдану!», «Про створення Благодійного Фонду «Відродження Будинку профспілок» та інші.
Члени Президії ухвалили Звернення Президії ФПУ з нагоди 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Пріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУПріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУ

Пріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУПріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУ

Пріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУПріоритетні завдання профспілок сьогодні – питання президії ФПУ
0
28 березня 2014
3 208

Схожі публікації


Догори