Засідання Ради Федерації профспілок України

Засідання Ради Федерації профспілок УкраїниСьогодні, 15 березня 2012 року, у Будинку спілок відбулося V засідання Ради Федерації профспілок України.

Члени Ради обговорили низку актуальних питань, які пропонувалися порядком денним, а також провели ділову та конструктивну дискусію щодо першочергових завдань профспілок щодо соціально-економічного захисту спілчан, поліпшення умов праці, підвищення її безпеки та оплати.

Так, на засіданні було розглянуто позицію профспілок щодо державної політики оплати праці та посилення колективно-договірного регулювання оплати праці, питання організаційного зміцнення ФПУ, хід реалізації рішень VІ З’їзду ФПУ, її членськими організаціями та деякі внутрішньоспілкові питання.

Голова ФПУ Юрій Кулик у своєму виступі окреслив завдання щодо соціально-економічного захисту працівників в умовах загострення соціально-економічних проблем. Він наголосив на важливості поглиблення соціального діалогу між владою, роботодавцями та профспілками.

Юрій Кулик також додав, що перед профспілками зараз постають завдання, що потребують активних і рішучих кроків. Це, насамперед, досягнення справедливості у рівні заробітної плати і доходів, зокрема, для працівників бюджетної сфери.

Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, який взяв участь у роботі засідання, розповів членам Ради про реформи, що проводить Уряд у соціальній сфері.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниЗасідання Ради Федерації профспілок УкраїниЗасідання Ради Федерації профспілок України

Засідання Ради Федерації профспілок УкраїниЗасідання Ради Федерації профспілок України
0
15 березня 2012
2 613

Схожі публікації


Догори