Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Час вимагає активних і рішучих дій профспілокРоль профспілок у захисту законних прав працівників в умовах загострення соціально-економічних проблем, яке сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зростає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності.

Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 24 грудня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

Як і очікувалось, головними темами дискусії, яка проходила під час заходу, були соціально-економічні, організаційні та майнові питання.

Перш за все, учасники засідання обговорили проекти основних документів VII З’їзду Федерації профспілок України. Серед них: проекти Програми дій Федерації профспілок України на 2016–2021 роки, Змін до Статуту Федерації профспілок України, Стратегії модернізації Федерації профспілок України, її членських організацій, Постанови VІІ З’їзду Федерації профспілок України щодо звіту Ради ФПУ, Резолюцій VІІ З’їзду Федерації профспілок України.

Після обговорення цих питань, Президія ФПУ вирішила:

– взяти за основу проекти основних документів форуму;

– об’єднати Програму дій і Стратегію модернізації ФПУ та надіслати для широкого обговорення ці та інші проекти основних документів наступного з’їзду ФПУ в членських організаціях ФПУ з подальшим внесенням на розгляд Ради ФПУ;

– встановити граничний термін надходження зауважень та пропозицій до цих проектів у робочу групу до 1 лютого 2016 року;

Після обговорення питань порядку денного учасники засідання ухвалили низку відповідних постанов, в яких підбили підсумки діяльності в основних напрямах діяльності ФПУ та її членських організацій, визначили актуальні та конкретні завдання на найближчу та стратегічну перспективу. Президія ФПУ також вирішила низку організаційних та кадрових питань. Зокрема, Президія ФПУ постановила звільнити 31 грудня 2015 року заступника Голови ФПУ Сергія Українця відповідно до поданої ним заяви, у зв’язку з переходом на виборну посаду заступника голови Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України.

Президія ФПУ постановила провести наступне засідання Президії ФПУ у третій декаді січня та скликати десяте засідання Ради Федерації профспілок України 25 лютого 2016 року у Києві.

За матеріалами ФПУ


Час вимагає активних і рішучих дій профспілок Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Час вимагає активних і рішучих дій профспілок Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Час вимагає активних і рішучих дій профспілок Час вимагає активних і рішучих дій профспілок
0
28 грудня 2015
2 235

Схожі публікації


Догори