Буде освіта в країні – буде майбутнє в України

Буде освіта в країні – буде майбутнє в УкраїниЦя теза стала лейтмотивом виступу голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня на прес-конференції в інформаційній агенції «Укрінформ», що відбулася сьогодні, 1 грудня 2014 року.

Прес-конференція – «Вимоги профспілок міста Києва щодо захисту інтересів киян при підготовці проекту Державного бюджету України на 2015 рік» було організовано Київською міською радою профспілок з метою привернення уваги громадськості та депутатського корпусу та Уряду до нагальних проблем столиці.

Очільник профспілкової організації міста на прикладі дитячої пірамідки продемонстрував, що отримуватиме столичний вчитель після «скасування» чи відміни надбавок. Так, у результаті так званої фінансової стабілізації, запропонованій мінфіном, учитель залишиться з «голою» ставкою у 1800 гривень, адже у нього забиратиметься надбавка за стаж, за класне керівництво, за перевірку зошитів, за престижність праці і, навіть, муніципальна надбавка.

«Наразі ми відстояли неприйняття цього драконівського закону, проте існує небезпека, що мінфін знову буде подавати його до розгляду Верховною Радою України», – підкреслив Олександр Яцунь.

Валентин Мельник – голова Київської міської ради профспілок окреслюючи основні вимоги, які відстоюють профспілки столиці, наголосив: «Зараз потрібні реформи заради життя у нашій країні, місті. А величезні вилучення з бюджету Києва не дає змогу цьому величезному місту нормально функціонувати, виконувати свої зобов’язання як столиці країни».

Буде освіта в країні – буде майбутнє в УкраїниБуде освіта в країні – буде майбутнє в України


Київська міська організація Профспілки

Схожі публікації


Догори