Проведено семінар профактиву

Проведено семінар профактивуЯк уже повідомлялося, 30 травня ц.р. відбувся семінар голів районних та первинних організацій профспілки. Тема навчання - «Законодавство про оплату праці, практика застосування законодавства про відпустки та атестацію робочих місць в закладах освіти і науки». Програма семінару була дуже насиченою.

Відкрила семінар, привітала учасників і представила гостей голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України М.М. Гасай. Марія Миколаївна зупинилася на питанні забезпечення профспілками належного громадського контролю за дотриманням адміністрацією законодавства про працю та охорону праці.

Спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської обласної держадміністрації Н.В. Дячун ознайомила слухачів зі змінами в законодавстві про оплату праці у закладах освіти і науки.

З метою попередження порушень норм законодавства профспілковим лідерам треба співпрацювати з органами управління освітою та керівниками навчальних закладів, зауважила доповідач.

Про те, як проводиться атестація робочих місць за умовами праці в закладах освіти і науки, розповів В.М. Худик, завідувач сектору технагляду та охорони праці відділу соцрозвитку при управлінні освіти і науки Тернопільської обласної держадміністрації.

Л.З. Ребуха, доцент кафедри соціальної роботи, кандидат психологічних наук Тернопільського національного економічного університету презентувала лекцію «Стратегія і методи вирішення соціальних конфліктів в організаціях та в роботі профспілкових лідерів» та провела тестування учасників семінару на визначення схильності до конфлікту у непередбачуваних ситуаціях.

Про практику застосування законодавства про відпустки в закладах освіти і науки розповів С.С.Кушик – юрисконсульт Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Під час навчання відбулася презентація другого видання методичного посібника «Все про відпустки». Закони та нормативно-правові акти України, офіційні роз'яснення, якими необхідно керуватися у процесі надання відпусток, зміст наказів про надання відпусток – такими є основні розділи посібника.

На завершення роботи доповідачі відповіли на запитання, а учасники семінару обмінялися досвідом роботи та підвели підсумки.

Прес-центр Тернопільської облорганізації


Проведено семінар профактиву    Проведено семінар профактиву

Проведено семінар профактиву

Схожі публікації


Догори