Лідери студентських профспілкових організацій області зустрілися напередодні Дня студента

Лідери студентських профспілкових організацій області зустрілися напередодні Дня студентаЧернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України щорічно організовує заходи з нагоди Міжнародного дня студентів, який відзначається 17 листопада.

Цього разу обком Профспілки зібрав голів студентських профспілкових організацій та профспілковий актив на семінар-зустріч, яка проводилась на базі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка.

Перед початком заходу для студентства була проведена коротка екскурсія містом Прилуки. У стінах коледжу гостей радо зустріла його керівник Ольга Попенко, яка розповіла про історію навчального закладу, познайомила з матеріальною базою та основними напрямами діяльності. Далі знайомство з гуманітарно-педагогічним коледжем ім. І.Я. Франка продовжилось виступом голови первинної профспілкової організації студентів Олени Лисенко, а також голів комісій профкому, які поділилися досвідом роботи та запросили до дискусії представників інших ВНЗ області.

Окрім того, молоді профлідери скористалися можливістю поспілкуватися на актуальні для студентства питання з головою обласної організації Профспілки Тетяною Матвеєвою. Цій дискусії передував її виступ, в якому проаналізовано роль студентських профспілкових організацій на сучасному етапі, а також найпоширеніших проблем, з якими стикаються молоді люди, навчаючись у ВНЗ.

Зокрема, голова обласної організації відзначила: «Через профспілкові організації, студентська молодь стає активним учасником здійснення молодіжної політики, власними силами сприяє розв’язанню власне соціальних проблем. За її участі вирішуються питання призначення та розподілу стипендій, використання коштів на матеріальну допомогу та оздоровлення, ремонт гуртожитків тощо. За її ініціативи урізноманітнюється дозвілля, підвищується культурно-освітній рівень, пропагується здоровий спосіб життя».

Також учасники зустрічі переглянули дві цікаві та по-студентські веселі відеопрезентації, які були підготовлені профкомами Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка та Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка. Звісно, студентська зустріч не могла обійтись без запальної концертної програми, яка складалася з пісень, танцювальних номерів, гуморесок та віршів.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Лідери студентських профспілкових організацій області зустрілися напередодні Дня студентаЛідери студентських профспілкових організацій області зустрілися напередодні Дня студента

Лідери студентських профспілкових організацій області зустрілися напередодні Дня студентаЛідери студентських профспілкових організацій області зустрілися напередодні Дня студента

Схожі публікації


Догори