Зустріч студентського профактиву в новому форматі

Зустріч студентського профактиву в новому форматі5 листопада Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела традиційний щорічний захід з нагоди Міжнародного дня студентів.

Однак, цього разу зустріч було організовано в зовсім новому форматі, який запропонували самі лідери студентських профспілкових організацій.

На початку студентського свята до присутніх звернулася голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва. Вітаючи молодих профспілковців, вона сказала декілька теплих слів про кожен зі студентських профкомів вищих навчальних закладів, а також розповіла про структуру Профспілки та зусилля, які прикладає організація для дотримання прав членів профспілки, своєчасного фінансування галузі та ін.

Далі первинні профспілкові організації студентів представили свою роботу. Кожен це зробив по своєму. Водночас і серйозно, і по-студентськи весело. Були продемонстровані власноруч створені презентації, відеоролики, вокальні та гумористичні номери. Справжні овації зірвав виступ студента Чернігівського технікуму транспорту та комп’ютерних технологій, а за сумісництвом ілюзіоніста, який запропонував присутнім зануритися в чарівний світ «магії».

Насичена програма зустрічі була продовжена тренінгами особистісного розвитку, які провели викладач кафедри соціальної та практичної психології Чернігівського національного педагогічного університету, тренер міжнародних програм ЮНЕСКО Інна Чистенко та психолог, позитивний психотерапевт, тренер-викладач Українського інституту «Позитивний крос культурної психотерапії і менеджменту» Катерина Долинська.

У цікавій, ігровій формі студенти за допомогою тренерів-психологів попрацювали над проблемними питаннями діяльності організації, комунікації всередині колективу та власними життєвими установками.

Завершальним акордом студентського свята став турнір з боулінгу, переможцем якого стала команда Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація ПрофспілкиЗустріч студентського профактиву в новому форматіЗустріч студентського профактиву в новому форматі

Зустріч студентського профактиву в новому форматіЗустріч студентського профактиву в новому форматі

Зустріч студентського профактиву в новому форматіЗустріч студентського профактиву в новому форматі

Схожі публікації


Догори