Нагороди найкращим студентам Одещини

Нагороди найкращим студентам ОдещиниНаприкінці грудня цього року в Будинку вчених президія Одеського обкому Профспілки організувала урочистий прийом для студентського профактиву з нагоди новорічних і різдвяних свят.

Цей захід став підсумком діяльності студентських первинних профспілкових організацій у 2012 році.

З вітальними словами, побажаннями успіхів та наснаги в навчанні в наступному році до студентського загалу звернулися голова обкому Профспілки Ніна Дубовик, заступник голови обкому Профспілки по роботі зі студентською молоддю Ігор Щедров, завідувач сектору вищої освіти, науки, міжнародних відносин управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації Юлія Журавльова та директор Будинку вчених Світлана Жекова.

В урочистій обстановці Почесними грамотами обкому Профспілки були нагороджені студенти з 10 вищих навчальних закладів області, які в цьому році брали активну участь у профспілковій діяльності та можуть бути прикладом для своїх однокурсників.

Почесні грамоти обкому Профспілки отримали також профспілкові організації, студентські клуби та культурні центри вищих навчальних закладів, які брали активну участь у цьогорічному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ.

Упродовж вечора на екрані демонструвалися фотослайди з життя студентських первинних профспілкових організацій, культурних, спортивних, святкових заходів, організованих за їхньої участі протягом 2012 року.

Завершилася зустріч дружнім спілкуванням за святковим фуршетом під музичний супровід. Із теплими спогадами про рік, що відходить у минуле, та найкращими сподіваннями на майбутнє учасники бажали один одному в 2013 році нових успіхів та перемог.


Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому Профспілки


Нагороди найкращим студентам ОдещиниНагороди найкращим студентам Одещини

Нагороди найкращим студентам Одещини

Схожі публікації


Догори