На порядку денному – організаційне зміцнення Профспілки та оперативна поінформованість спілчан

На порядку денному – організаційне зміцнення Профспілки та оперативна поінформованість спілчан31 жовтня відбувся ІХ пленум обкому Профспілки з питання «Про виконання постанови V пленуму ЦК Профспілки від 15.11.2012 року «Про роботу профспілкових організацій Донецької обласної організації щодо організаційного зміцнення Профспілки, інформаційного забезпечення та вдосконалення форм і методів внутрішньоспілкової діяльності».

Голова Одеської обласної організації Профспілки Ніна Дубовик доповіла про основні заходи, які здійснюються організаційними ланками щодо організаційного зміцнення Профспілки, підвищення мотивації профспілкового членства, ефективної роботи профспілкових кадрів та оперативного інформування членів Профспілки про діяльність ЦК та обкому Профспілки з питань захисту їхніх трудових і соціально-економічних прав та інтересів.

У доповіді було детально окреслено шляхи залучення до профспілкових лав нових членів та молодих кадрів, підвищення мотивації профспілкового членства, проаналізовано керівний склад виборних органів Одеської обласної організації Профспілки. Розповіла голова обкому Профспілки й про співпрацю з іншими територіальними організаціями Профспілки з метою обміну досвідом роботи.

В аспекті аналізу інформаційної роботи було відзначено співпрацю організаційних ланок з газетою обласної організації Профспілки «Освітянський профспілковий вісник», роботу із телевізійними ЗМІ, функціонування профспілкових сайтів та веб-сторінок, рівень технічного забезпечення профспілкових організацій тощо.

Доповідь супроводжувалася мультимедійною презентацією із графічними таблицями та фотоматеріалами.

В обговоренні доповіді голови територіальних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів поділилися своїм досвідом роботи з питання, винесеного на пленум.

Голова профкому Національного університету «Одеська юридична академія» Микола Пашковський розповів про роботу сайту профспілкової організації як найоперативніший спосіб донесення інформації до профактиву та спілчан.

Своїми поглядами на підвищення авторитету Профспілки серед освітян поділилася голова Кілійського районного комітету Профспілки Тетяна Бойченко. Голова Красноокнянського районного комітету Профспілки Ольга Кухаренко розповіла про проблеми, які виникають з матеріально-технічним забезпеченням в районі, а голова Южненського міського комітету Профспілки Фаузія Нікулі поділилася досвідом роботи щодо збільшення профспілкового членства.

Від імені студентського загалу перед учасниками пленуму виступили заступник голови обкому Профспілки по роботі зі студентською молоддю Ігор Щедров та голова профкому студентів Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова Вадим Пєнов.

За підсумками роботи пленуму прийнята постанова, в якій відзначена цілеспрямована робота організаційних ланок Одеської обласної організації Профспілки щодо забезпечення виконання постанови V пленуму ЦК Профспілки від 15.11.2012 року та окреслено шляхи вирішення проблем, які ще існують.

Завершився ІХ пленум обкому Профспілки на приємній ноті – нагородженням профспілкових активістів та організацій.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори