Студентське свято на Одещині

Студентське свято на Одещині17 листопада в Палаці культури студентів Одеського національного політехнічного університету відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування Міжнародного дня студента.

Із привітаннями до студентів Одещини з нагоди їх свята виступили заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков, заступник голови Одеської обласної ради Олексій Гончаренко, перший заступник начальника управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Тетяна Лазарєва. Найкращі, найактивніші та найуспішніші студенти були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації та облради.

Із нетерпінням усі очікували на оголошення підсумків обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Цей масштабний культурно-масовий захід проводиться на Одещині вже п’ятий рік поспіль і є спільним проектом обласного управління освіти і науки, обкому Профспілки працівників освіти і науки та Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону.

Цьогоріч у ньому взяли участь творчі колективи 17 вищих навчальних закладів. Членами журі було переглянуто понад 220 конкурсних номерів різноманітних жанрів.

Із привітанням до студентів та оголошенням результатів обласного фестивалю-конкурсу виступив заступник голови Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України з питань роботи зі студентською молоддю Ігор Щедров.

За підсумками фестивалю-конкурсу гран-прі отримав Одеський національний політехнічний університет, І місце посіли Південноукраїнський національній педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського та Одеська національна академія харчових технологій, ІI місце – Одеська державна академія холоду та Одеський державний університет внутрішніх справ, ІІІ місце – Національний університет «Одеська юридична академія», Одеська національна морська академія та Одеський національний медичний університет.

Переможці були нагороджені дипломами та грошовими преміями від обкому Профспілки. Загальний призовий фонд в цьому році склав 12 тисяч гривень. Також за активну участь у фестивалі-конкурсі президія обкому Профспілки постановила нагородити Почесними грамотами обкому Профспілки первинні профспілкові організації і студентські клуби вищих навчальних закладів.

Чудовим завершенням урочистого святкування Дня студента став гала-концерт за участі кращих учасників фестивалю, які приємно вразили глядачів своїми вокальними і хореографічними талантами, продемонстрували артистичну харизму та вкотре довели, що одеські студенти є успішними не тільки в навчанні, але й у творчості.

День студента на Одещині відсвяткували по-південному – яскраво та весело, проте не можна не відзначити, що організація цього свята вже виходить на новий рівень. Це означає, що сьогодні обласний фестиваль-конкурс художньої самодіяльності серед студентів став справді масштабною культурною подією в області, яка й надалі відкриватиме нових зірок серед студентів Одеського регіону.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому Профспілки


Студентське свято на Одещині Студентське свято на Одещині

Схожі публікації


Догори