Новорічні свята на Одещині: весело і дзвінко

Новорічні свята на Одещині: весело і дзвінкоНоворічні та різдвяні свята в профспілкових організаціях вищих навчальних закладів Одещини пройшли традиційно весело із залученням великої кількості членів Профспілки та їх дітей.

В Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова для дітей працівників у всіх інститутах та факультетах були проведені святкові заходи за безпосередньої участі профспілкової організації. Для малечі профком закупив 400 білетів на спектакль «Золотий ключик» в театр Музичної комедії ім. М. Водяного. Таким чином, профспілковій організації вдалося подарувати чарівні миті новорічних свят для 640 дітей співробітників університету, і кожний з дітей отримав новорічний подарунок.

Незабутнє новорічне свято влаштували дітям в Національному університеті «Одеська юридична академія». Наприкінці грудня в закладі відбувся традиційний новорічний ранок, організований ректоратом, профкомом та Центром культури НУ «ОЮА». Більше 700 дітей працівників університету отримали не тільки солодкі подарунки та іграшки від Діда Мороза та Снігуроньки, а й яскраві враження від виступу студентів університету.

Попіклувався про організацію святкового дозвілля для дітей і профком працівників Одеського національного політехнічного університету: були закуплені 460 білетів в театри Одеси. Відвідали діти також новорічні ранки в Палаці культури студентів ОНПУ. Не забули привітати й профспілковий актив – влаштували урочисте святкування із врученням подарунків та премій.

В Одеському національному економічному університеті до новорічних і різдвяних свят було організовано багато заходів. Профспілкова організація працівників виділила кошти на організацію новорічних свят в усіх структурних підрозділах закладу. Активно залучилися до творчого процесу й студенти, які охоче представляли на святкових вечорах свої номери художньої самодіяльності. Серед заходів, які особливо запам’яталися працівникам університету, - конкурс на кращу новорічну страву, спортивне свято, на організацію якого профкомом було виділено 5 тис. гривень. У заході, на який був запрошений ректорат, декани, викладачі та студенти університету, виступили кращі спортсмени ОНЕУ - художні гімнасти (які є чемпіонами області), акробати. Урочистість свята була підкріплена врученням почесних нагород, кубків, сувенірів кращим спортсменам. Для дітей працівників було влаштовано новорічний концерт в актовому залі ОНЕУ. Окрім того, профспілкова організація закупила квитки на новорічні ранки в цирк, театри міста; придбали також подарунки для дітей спілчан.

Яскраве новорічне свято подарував дітям Одеський будинок вчених. Напередодні свята, 28 грудня, відбувся новорічний ранок для вихованців дитячої музичної студії «Лад», а 3-го та 4-го січня, для школярів, які відвідують навчальні курси та творчі студії, були влаштовані святкові ранки. Новорічну казку дітям створили запрошені артисти Одеського театру Музичної комедії ім. М.Водяного.

Сподіваємося, що новорічні канікули залишили в наших спілчан приємні спогади, подарували заряд енергії та бадьорості на весь наступний рік.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Одеського обкому Профспілки


Новорічні свята на Одещині: весело і дзвінко Новорічні свята на Одещині: весело і дзвінко

Схожі публікації


Догори