Смачна масляна у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького

Смачна масляна у Черкаському національному університеті ім. Б.ХмельницькогоВеселе, гамірне та смачне свято Масляної влаштував профспілковий комітет Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького спільно зі студентськими радами гуртожитків на спортивному майданчику університету 12 березня 2013 року.

Кожен із п’яти гуртожитків університету оформлював стіл, за яким студентки-господарочки мали можливість пригостити парубків-студентів і гостей свята млинцями, варениками, дерунами та іншими «смаколиками».

Паралельно з тим, як гості ласували млинцями, запашними українським борщем і кашею, зігрівалися запашними чаєм та узваром, головні дійові особи свята – зять, теща, цигани проводили з ними змагання, ігри та конкурси, а також співали українським пісень і, звичайно ж, танцювали.

Родзинкою свята стали ворожіння на млинцях та традиційні масляничні забави – політ на мітлах, стрибки в мішках та перетягування канату. Адже студентство черкаського вишу уміє і навчатися і відпочивати!

О.М. Новікова,
заступник голови профкому Черкаського національного університету ім. Б.ХмельницькогоСмачна масляна у Черкаському національному університеті ім. Б.ХмельницькогоСмачна масляна у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького

Смачна масляна у Черкаському національному університеті ім. Б.ХмельницькогоСмачна масляна у Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького

Схожі публікації


Догори