Свято молодих і талановитих на Одещині

Свято молодих і талановитих на Одещині20 листопада цього року в Палаці культури студентів Одеського національного політехнічного університету відбулося урочисте святкування Дня студента. У рамках заходу проведено заключний гала-концерт та нагородження переможцівV фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, організаторами якого є управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації та Одеський обком Профспілки працівників освіти і науки України.

Із вітаннями та щирими побажаннями успіхів та втілення у життя всіх задумів до студентів звернулися заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков, керуючий справами апарату обласної ради Вікторія Пхиденко, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Марина Малік та голова обкому Профспілки Ніна Дубовик.

Студенти Одещини, які найкраще проявили себе в навчанні та брали активну участь у громадському житті, були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

Із хвилюванням всі чекали на оголошення результатів фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, який проводився в жовтні-листопаді цього року. Всього у фестивалі взяло участь понад 1000 студентів з 17 вищих навчальних закладів регіону.

За його підсумками лауреатами І-ІІІ ступенів стали 126 учасників та творчих колективів, 45 учасників – дипломантами фестивалю. Обрати кращих із кращих стало непростим завданням для журі фестивалю-конкурсу після перегляду більше 250 конкурсних номерів різноманітних жанрів.

У командному заліку І місце посіли: Одеський національний політехнічний університет, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського та Одеська національна академія харчових технологій; ІІ місце – Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Одеський національний медичний університет та Одеський державний університет внутрішніх справ; ІІІ місце – Одеська державна академія технічного регулювання та якості і Одеська національна морська академія.

Лауреати фестивалю нагороджені дипломами і грамотами обкому Профспілки та управління освіти і науки облдержадміністрації, а також грошовими преміями. На нагородження переможців обком Профспілки виділив 20 тисяч гривень.

Незабутні враження залишилися у глядачів від гала-концерту учасників фестивалю-конкурсу, в програму якого ввійшли 26 номерів. Кожний номер був особливим: виступи вокалістів, команд КВК, шоу барабанщиць, хореографічні номери, театральні сценки, fire-шоу тощо. Глядачі були в захваті від концерту.

Урочистості з нагоди Дня студента подарували свято одеській молоді та вкотре довели, що нашим студентам є чим пишатися – і знаннями, і талантами.

Служба зв’язків з громадськістю і ЗМІ Одеського обкому Профспілки


Свято молодих і талановитих на Одещині

Свято молодих і талановитих на ОдещиніСвято молодих і талановитих на Одещині

Схожі публікації


Догори