Освітяни Одещини навчаються бути лідерами

Освітяни Одещини навчаються бути лідерами20 серпня цього року у сонячній Одесі в рамках обласної програми «Школа лідерства» стартувала «Літня школа «Лідери освітніх змін. Школа лідерів».

Захід, організаторами якого є управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації, Одеський обласний інститут удосконалення вчителів та Одеський обком Профспілки працівників освіти і науки України, відбувається з 20 до 22 серпня на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Знамя» Одеської обласної організації Профспілки.

Мета «Літньої школи» – виявляти і навчати керівників навчальних закладів, вчителів, методистів, професійному розвитку і готовності до реалізації змін в освіті.

20 серпня в Одеському будинку вчених відбулася урочиста зустріч учасників з організаторами «Літньої школи «Лідери освітніх змін. Школа лідерів».
Заступник директора інституту удосконалення вчителів Любов Задорожна привітала учасників і ввела їх в курс програми навчання.

Голова обласної організації Профспілки Ніна Дубовик висловила подяку присутнім за те, що вони обрали для себе у житті покликання бути освітянами, і не просто освітянами, а лідерами освіти. «Я дуже хочу, щоб ваш досвід та вміння передалися молодим вчителям», – наголосила голова обкому Профспілки.

Далі Любов Задорожна презентувала учасникам заходу короткий екскурс з комплексної програми «Освіта Одещини на 2011-2014 роки» в аспекті вимог сучасності до професії освітянина. Основна увага була акцентована на наближенні сучасної освіти до європейських стандартів.

Надзвичайно сподобалася освітянським лідерам екскурсія Одеським будинком вчених.

У рамках «Літньої школи» відбуваються семінари-тренінги, які проводять працівники Одеського обласного інституту удосконалення вчителів. Їх теми присвячені готовності особистості до прийняття та реалізації змін, розвитку внутрішньої мотивації, стресу в роботі, управлінню конфліктними ситуаціями, роботі в команді та іншим цікавим моментам, які щоденно супроводжують робочий процес.

Організатори доклали зусиль для того, щоб створити легку і дружню атмосферу, яка сприятиме зближенню та невимушеному спілкуванню учасників семінару.

Сподіваємося, що таке навчання допоможе сучасним лідерам освіти впевненіше орієнтуватися в своїй професії відповідно до вимог сучасності та стане прекрасним стартом до початку нового навчального року.


Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому ПрофспілкиОсвітяни Одещини навчаються бути лідерамиОсвітяни Одещини навчаються бути лідерами

Схожі публікації


Догори