Відстояли Одеський будинок профспілок!

Відстояли Одеський будинок профспілок!1 грудня 2015 року відбулося чергове засідання суду по справі приналежності будівлі Одеського будинку профспілок. Біля Господарського суду Одеської області зібрався мітинг за участі спілчан, профактивістів та керівників обласних організацій профспілок, в якому взяв участь і актив Одеської обласної організації Профспілки. Були присутні також й численні представники телевізійних та Інтернет-ЗМІ.

Відкрив мітинг голова Федерації профспілок Одеської області В’ячеслав Буратинський, який навів конкретні аргументи, чому будівля на Куликовому полі є законною власністю профспілок області, оскільки була куплена за профспілкові кошти, а право на неї було офіційно перереєстроване в 2002 році.

В. Буратинський підкреслив, що останнім часом в країні, коли погіршується економічна ситуація, профспілки активно захищають інтереси трудящих, і тому їх активна громадська позиція багатьом не до вподоби. Спроби відібрати законну власність у профспілок – один з проявів тиску на них та їх діяльність.

Виступаючі висловлювали переконаність у тому, що закон буде на стороні профспілок. Так і сталося: за рішенням суду позов обласної прокуратури відхилено, а Будинок профспілок визнано власністю профспілок Одеської області.

Одеський обласний комітет Профспілки висловлює щиру вдячність всім членам та активістам обласної організації Профспілки за підтримку в мітингах на захист нашого спільного майна. В єдності – наша сила!

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обласного комітету Профспілки


Відстояли Одеський будинок профспілок!

Схожі публікації


Догори