Новий етап у роботі Одеської обласної організації Профспілки

Новий етап у роботі Одеської обласної організації Профспілки12 травня 2015 року в Одеському будинку вчених відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Одеської обласної організації Профспілки.

У роботі конференції взяли участь заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Михайлович Романюк та голова Федерації профспілок Одеської області Вячеслав Васильович Буратинський.

Голова обласної організації Ніна Олександрівна Дубовик у звітній доповіді поінформувала про діяльність обкому Профспілки за п’ятирічний період, основні досягнення та окреслила актуальні завдання на наступний період.

Доповідь супроводжувалася мультимедійною презентацією із статистичними діаграмами та фотоматеріалами, які висвітлювали діяльність обкому Профспілки в різних напрямах роботи, основні заходи, організовані за безпосередньої участі профспілкових органів усіх рівнів.

Зі звітом ревізійної комісії обласної організації Профспілки виступила її голова Тамара Григорівна Степова.

Надзвичайно цікавими та змістовними були виступи делегатів конференції, які акцентували свою увагу на найрізноманітніших завданнях, які наразі поставлені перед спілчанами: це, зокрема, відстоювання права освітян на гідну заробітну плату, сприяння роботі дитячих оздоровчих закладів та санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів тощо.

Виступи супроводжувалися підготовленими самими делегатами презентаціями та відеокліпами, які знайомили глядачів з реаліями освітянського життя. Всі виступаючі дали високу оцінку роботі обласного комітету Профспілки за звітний період та запропонували визнати його роботу задовільною, і ця пропозиція була одноголосно підтримана всіма делегатами.

Заступник голови Профспілки С.М. Романюк вручив нагороди ЦК Профспілки та Федерації профспілок України профспілковим лідерам та активістам; також Почесною грамотою ЦК Профспілки нагороджено Одеську обласну організацію Профспілки.

У виборі свого лідера спілчани були одностайні і знову обрали на посаду голови обласної організації Профспілки Н.О. Дубовик, а заступниками голови – Л.Т. Корнійчук та І.М. Щедрова.

Також був сформований новий склад обласного комітету Профспілки, обрані делегати на VIII з’їзд Профспілки та ХХIV звітно-виборну конференцію Федерації профспілок Одеської області.

Обласна звітно-виборна конференція пройшла по-діловому, в атмосфері конструктивного діалогу, плідного спілкування, і отримала високу оцінку як керівництва вищих профспілкових органів, так і всіх делегатів.

Стартував новий етап діяльності Одеської обласної організації Профспілки, яка завжди буде наполегливо відстоювати права своїх спілчан.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обласного комітету Профспілки


Новий етап у роботі Одеської обласної організації ПрофспілкиНовий етап у роботі Одеської обласної організації Профспілки

Новий етап у роботі Одеської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори