Дайте профспілкам спокійно працювати!

Дайте профспілкам спокійно працювати!12 серпня 2015 року профспілки Одещини провели пікетування обласної ради, щоб висловити протест намірам влади відібрати Будинок профспілок у Федерації профспілок Одеської області та її членських організацій.

На початку серпня прокуратура Одеської області звернулася до Господарського суду Одеської області з позовом про витребування майна профспілок у власність держави.

Федерація профспілок Одеської області звернулася до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України та народних депутатів України з проханням підтримати профспілки Одещини та не допустити порушення норм міжнародного права, Конституції України, Цивільного кодексу України та Міжнародних конвенцій, ратифікованих Україною. На наш захист стала й Федерація профспілок України.

Пікетування обласної ради 12 серпня цього року стало першою протесною акцією профспілок та зібрало профактив різних галузей. У заході взяли участь і представники Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України від профспілкових організацій вищих навчальних закладів та закладів освіти міста та області.

Пікетування відкрив голова Федерації профспілок Одеської області В’ячеслав Буратинський. Зокрема, він підкреслив, що профспілки є законними власниками своєї будівлі, яка була придбана в 1984 році за кошти від профспілкових внесків. «Вимоги, викладені в позовній заяві, істотно порушують правові засади діяльності профспілок як організацій громадського суспільства, підривають демократичні засади їх діяльності», – заявив голова ФПО.

Цього ж дня відбувалося засідання Одеської обласної ради, на якій В.В. Буратинський, як її депутат, підняв болюче питання стосовно профспілкового майна.
Перед учасниками пікету виступила голова Одеської обласної організації Профспілки Ніна Дубовик, яка закликала всіх небайдужих спілчан продовжувати боротьбу за своє майно.

Профспілки Одещини продовжуватимуть відстоювати свою будівлю, і в серпні відбудуться ще два пікетування обласної прокуратури та господарського суду.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обласного комітету Профспілки


Дайте профспілкам спокійно працювати!Дайте профспілкам спокійно працювати!

Схожі публікації


Догори