Одещина – Волинь: співпраця триває

Одещина – Волинь: співпраця триваєІз 6 до 8 вересня цього року на Одещині відбувся спільний семінар голів територіальних організацій Профспілки Волинської та Одеської областей.

Основною темою семінару стало найголовніше завдання галузевої Профспілки – захист трудових, соціально-економічних прав працівників освіти.

Профспілкові активісти Одещини та Волині вже мали змогу зустрітися та обмінятися досвідом у цьому році, а саме в липні, коли представники Одеської обласної організації Профспілки відвідали Волинську область та Брестську область (Республіка Білорусь).

Бажання співпрацювати у подальшому привело до ідеї провести спільний семінар на Одещині у вересні, яка була одностайно підтримана і волинянами, і одеситами.

Волинські профактивісти змогли ознайомитися з діяльністю Одеської обласної організації Профспілки в багатьох аспектах: це робота Овідіопольської, Білгород-Дністровської районних та Білгород-Дністровської міської організації Профспілки, дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Знамя», культурно-просвітницька діяльність Одеського будинку вчених.

Відвідуючи смт Овідіополь, гості з Волині побачили, як організовується навчально-виховний процес в ДНЗ «Калинка», НВК «ЗОШ-гімназія». Також поспілкувалися з головою Овідіопольської районної організації Профспілки Оксаною Пушновою, яка поділилась досвідом роботи щодо забезпечення соціально-економічних прав освітян району, організації оздоровлення, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи.

Побували волинські колеги й у місті Білгород-Дністровському та його славетній фортеці, відомій далеко поза межами Одещини.

У ході семінару ділилися власним досвідом роботи не тільки одеські профактивісти. Представники Волинської обласної організації Профспілки, зокрема, голова Камінь-Каширської районної організації, представила друковану продукцію, яка презентує діяльність профспілкової організації, зокрема з питань забезпечення прав та гарантій освітян. Ця продукція в подальшому буде використана в роботі Одеської обласної організації Профспілки.

Однією з спільних рис, що об’єднує Одеську та Волинську обласні організації Профспілки, є наявність дитячих оздоровчих таборів.

У липні одесити мали нагоду побувати в закладі «Супутник» Волинської обласної організації Профспілки. Тепер наші колеги ознайомилися з роботою дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Знамя» Одеської обласної організації Профспілки. Також поспілкувалися з директором закладу Галиною Мізіною, із відгуків відпочиваючих переконалися в тому, що візитною карткою табору є прекрасне ставлення до дітей, вміння організувати відпочинок для них так, щоб діти повернулися додому щасливі та здорові.

Нікого не залишив байдужим візит до Одеського Будинку вчених. Про роботу секцій, наукових товариств, проведення наукових конференцій, творчих вечорів учасникам семінару розповіла директор Будинку вчених Світлана Жекова.

Керівники Одеської та Волинської обласних організацій Профспілки підкреслили, що співпраця двох областей із часом стає більш продуктивною. Адже у нас є чому навчитися у колег, і, в свою чергу, досвід Одещини також є цікавим для волинян. Як підкреслив голова Волинського обкому Профспілки Василь Грановський, саме такі зустрічі, як цей семінар, запам’ятовуються на все життя. Отже, співпраця між регіонами триває!


Служба зв’язків із громадськістю та ЗМІ Одеського обкому Профспілки


Одещина – Волинь: співпраця триває

Схожі публікації


Догори