VIII пленум обкому Профспілки: із надією на краще

VIII пленум обкому Профспілки: із надією на краще28 березня 2013 року відбувся VIII пленум обкому Профспілки, в роботі якого взяли участь голова Федерації профспілок Одеської області В’ячеслав Буратинський, завідувач юридичного відділу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Курилкін та заступник начальника управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації Ірина Бернавська.

Голова обкому Профспілки Ніна Дубовик доповіла про стан фінансування галузі на Одещині, зупинившись на результатах проведеного на початку року моніторингу прийнятих законів, рішень виконавчої влади, положень колективних договорів і угод та досягнутих результатів у частині захисту трудових, соціально-економічних прав працівників освіти області.

Аналіз моніторингу за минулий рік показав, що галузь недофінансовується. Обком Профспілки відреагував численними зверненнями – до Прем’єр-міністра України, голів райдержадміністрацій, міських рад, а також ректорів ВНЗ, і ці звернення не залишилося поза увагою соціальних партнерів.

Про стан виконання Угоди між управлінням освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011 – 2015 роки доповідали заступник голови обкому Профспілки Любов Корнійчук та заступник начальника обласного управління освіти і науки Ірина Бернавська.

Сторони звітували про позитивні результати, яких вдалося домогтися спільними зусиллями та ефективною співпрацею, зокрема це відсутність заборгованості із заробітної плати, своєчасна виплата відпускних. Також доповідачі акцентували увагу на досі невирішених проблемах: це забезпечення житлом та надання комунальних пільг освітянам, що працюють у сільській місцевості, фінансування санаторіїв-профілакторіїв тощо.

Проте у виступах було підкреслено, що сьогодні освіта Одещини має стійку тенденцію до покращення, і доказом цьому є систематичне збільшення фінансування галузі з обласного бюджету, розвиток і розширення мережі навчальних закладів.

Цікавими і актуальними були виступи голови Іванівського райкому Профспілки, голови секції освіти обкому Профспілки Тетяни Панасюк; голови Комінтернівського райкому Профспілки Валентини Бульби; голови профкому студентів Одеської національної академії харчових технологій Олександра Лукіяника; голови профкому Балтського педагогічного училища Тетяни Притуляк.

До учасників пленуму звернувся завідувач юридичного відділу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Курилкін, який закликав усіх підтримувати ефективний соціальний діалог та не припиняти активну діяльність заради соціально-економічного захисту освітян.

Насиченим і змістовним був виступ голови Федерації профспілок Одеської області В’ячеслава Буратинського, який підкреслив важливість колдоговірної роботи, підняв питання рівня заробітної плати, необхідності оновлення вітчизняної промисловості, розповів про роботу з оздоровлення спілчан та членів їх сімей.

Приємним завершенням пленуму стало нагородження профактиву почесними відзнаками, дипломами та грамотами всіх рівнів.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеського обкому ПрофспілкиVIII пленум обкому Профспілки: із надією на кращеVIII пленум обкому Профспілки: із надією на краще

VIII пленум обкому Профспілки: із надією на кращеVIII пленум обкому Профспілки: із надією на краще

VIII пленум обкому Профспілки: із надією на краще

Схожі публікації


Догори