Школа фахівців Правової служби Профспілки

Школа фахівців Правової служби ПрофспілкиВідповідно до плану роботи на 2012 рік ЦК Профспілки 25-27 вересня проводить Школу практичного досвіду фахівців Правової служби Профспілки працівників освіти і науки України на базі Одеської обласної організації Профспілки та Національного університету «Одеська юридична академія».

У роботі школи візьмуть участь юрисконсульти, правові інспектори праці Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій Профспілки.

Програмою школи передбачається проведення тренінгу на тему: «Особливості законодавчого регулювання оплати праці педагогічних працівників. Атестація педагогічних працівників за новим Положенням про атестацію. Роль правової служби в захисті прав педагогічних працівників на оплату праці».

Також буде проведено круглий стіл із питань реалізації спеціалістами Правової служби Профспілки повноважень виборних профспілкових органів, визначених Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Для проведення школи запрошено представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Академії педагогічних наук України, Національного університету «Одеська юридична академія», наукових працівників та практикуючих юристів, адвокатів.


Юридичний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори