Навчальний семінар фахівців Правової служби ЦК Профспілки

Навчальний семінар фахівців Правової служби ЦК ПрофспілкиПрофесія юриста потребує постійного вдосконалення, оновлення знань, особливо в Україні, де закони змінюються мало не щодня. Сьогодні, у час розвитку новітніх технологій отримати знання не складно і завдяки мережі Інтернет можна бути в курсі всіх подій. Проте, дуже важливо, особливо у щоденній діяльності профспілок, отримувати достовірну і необхідну інформацію з перших вуст від фахівців Профспілки працівників освіти і науки України, які завжди слідкують за всіма новинами законодавства України.

Доказом цього є семінар фахівців Правової служби, що днями відбувся в Навчально-методичному центрі Чернігова і зібрав 26 юристів із обласних організацій.

Відкриваючи навчання, заступник Голови Профспілки Сергій Романюк та Голова Чернігівської обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва підкреслили актуальність заходу, особливо у питаннях застосування норм трудового законодавства і змін у законах України.
Результативності роботи трьохденного заходу сприяли запрошені виступаючі та лектори, які виважено та компетентно розкрили теми семінару. Зокрема, найбільшу дискусію викликало питання застосування норм Положення про атестацію педпрацівників, що розкрила представник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Ольга Малишева.

Фахівець НСПП Наталя Юрченко проаналізувала проблему репрезентативності профспілкових організацій та практичного застосування норм Закону України «Про соціальний діалог».

Особливостями вирішення трудових спорів між найманим працівником та роботодавцем у судах розкрив адвокат-практик. На основі судових рішень Сергій Курилкін акцентував увагу присутніх на нюансах захисту трудових прав.

Круглий стіл, що завершував роботу семінару, зорієнтував учасників на пріоритетних напрямах роботи Правової служби ЦК Профспілки та шляхах поліпшення громадського контролю за дотриманням законодавства про працю, удосконалення Статуту Профспілки, навантаження педагогічних працівників, а також законності проведення перевірок контролюючими державними органами.

Сподіваємося, що такі форми підвищення кваліфікації правників, які використовуються Правовою службою ЦК Профспілки – круглий стіл, обмін адвокатським досвідом, майстер-класи провідних вітчизняних адвокатських об’єднань, професійні дискусії – сприятимуть формуванню та оновленню професійних знань та навичок юристів із обласних організацій профспілки освітян.

Інна Журавель,
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Навчальний семінар фахівців Правової служби ЦК Профспілки    Навчальний семінар фахівців Правової служби ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори