Освітяни міста Чернігова зібралися на семінар з питань комунікацій у Профспілці

Освітяни міста Чернігова зібралися на семінар з питань комунікацій у Профспілці17 грудня в Навчально-методичному центрі профспілок проходив семінар Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. У заході взяли участь голови первинних профспілкових організацій закладів і установ освіти міста.

Для профспілкових лідерів був підготовлений міні-тренінг “Комунікації в житті профспілки”.

На занятті розглядалися питання ефективного використання та оперативного наповнення інформаційних ресурсів Профспілки, передусім сайту Чернігівської обласної організації, були обговорені сучасний стан та перспективи розвитку комунікації між різними організаційними ланками Профспілки.

Голови первинок погодились з необхідністю створення власного сайту міської організації Профспілки, а також активізації надання оперативної інформації саме з місць.

Не залишилися поза увагою учасників семінару і сучасні інформаційні технології. Разом з тренером Віталієм Копишем профспілковці проаналізували можливості використання соціальних мереж, як майданчика для спілкування та інформування спілчан.

Під час підведення підсумків семінару були обговорені і поточні проблеми галузі, зокрема, загроза, що йде від антисоціальних ініціатив Кабінету міністрів України. Голова міської організації Профспілки Олексій Янченко проінформував присутніх про критичні зауваження Профспілки до проектів урядових рішень і, звичайно, згадав про підготовку до можливих протестних акцій, які планується провести у випадку ігнорування позиції Профспілки щодо фінансування галузі в 2015 році.

Віталій Копиш,
Чернігівська обласна організація Профспілки


Освітяни міста Чернігова зібралися на семінар з питань комунікацій у Профспілці    Освітяни міста Чернігова зібралися на семінар з питань комунікацій у Профспілці
Освітяни міста Чернігова зібралися на семінар з питань комунікацій у Профспілці

Схожі публікації


Догори