Спільне навчання – позитивний результат! Прилуцький досвід

Спільне навчання – позитивний результат! Прилуцький досвідНапередодні відпускної кампанії за ініціативи комітету міської організації Профспілки працівників освіти і науки України у конференц-залі Прилуцької гімназії № 5 імені В.А. Затолокіна було проведено навчальний семінар-практикум на тему: «Про здійснення контролю за дотриманням трудового законодавства в частині надання та оплати різних видів відпусток працівникам».

На навчання були запрошені керівники закладів та установ освіти міста, голови первинних профспілкових організацій, працівники управління освіти (головний бухгалтер, економіст, методист з кадрової роботи) на чолі з в.о. начальника управління освіти Прилуцької міської ради С.М. Вовком.

Актуальність даного питання було широко розкрито запрошеною на семінар Тамарою Григорівною Назіною – завідуючою відділом соціально-правового захисту і економічних питань Федерації профспілкових організацій України Чернігівської області.

На окремих практичних питаннях порядку надання відпусток зупинився присутній на семінарі Микола Іванович Прокопенко – головний державний інспектор праці Териториальної Державної інспекції з питань праці в Чернігівській області.

Після завершення виступів запрошених фахівців зустріч продовжилась в режимі «запитання-відповідь».

Керівників закладів освіти та голів профспілкових комітетів цікавили питання порядку надання відпусток працівникам за ненормований робочий день та особливий характер праці, соціальних та творчих відпусток, особливості поділу відпусток на частини, порядок виплати нарахувань під час пребування у відпустці тощо.

Семінар пройшов у діловій невимушеній атмосфері, присутні на навчанні висловили побажання продовжити цей вид роботи, й надалі залучати спеціалістів та фахівців як профспілкових організацій, так і різних державних служб, аби розширювати практичні знання законодавчих документів, розкривати питання соціальних прав працівників та неухильно дотримуватися норм трудового законодавства.

Тетяна Заголій
Голова Прилуцької міської організації Профспілки


Спільне навчання – позитивний результат! Прилуцький досвід

Схожі публікації


Догори