Семінар-навчання профспілкового активу в Ужгороді

Семінар-навчання профспілкового активу в Ужгороді10 жовтня цього року в м. Ужгород відбувся семінар-навчання голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки працівників освіти і науки України. Захід окрім пізнавального, мав також і урочистий підтекст, адже нещодавно всі працівники освітянської галузі відзначали своє професійне свято.

В сучасних умовах неможливо вирішувати складні завдання захисту соціально-економічних прав та інтересів людей праці без досвідчених, всебічно підготовлених профспілкових лідерів, а тому обласна організація профспілки вважає підвищення кваліфікації голів осередків та профорганізаторів одним із головних завдань.

Відкрила семінар голова обласної організації Профспілки Тетяна Повханич, яка привітавши учасників поінформувала про програму та основні аспекти тренінгу, а також подякувала присутнім за те, що вони віднайшли можливість взяти участь у цьому важливому заході.

Першим висвітлював питання планування комісій при райкомах, міськкомах профспілки, профкомах вишів спеціаліст з інформаційної та аналітичної роботи обласної організації Профспілки Федір Смірнов. Також він детально зупинявся на актуальному і необхідному питанні сьогодення – мотивації членства у профспілці.

Темою наступного питання, яке озвучив спеціаліст обласної організації Профспілки Ростислав Чундак, були відпустки педагогічним працівникам. Значна увага була приділена видам відпусток, умовам, тривалості і порядку їх надання. Так як право на відпустку мають працівники, які уклали безстрокові трудові договори на визначений строк, на час виконання певної роботи, сезонні, тимчасові працівники, ті, що працюють на умовах сумісництва та неповного робочого часу, тому на практиці виникає багато питань щодо застосування правових норм, що регулюють різні види відпусток.

У свою чергу фінансовим відділом обласної організації Профспілки – головний бухгалтер Федір Боршош – було надано інформацію з питань порядку нарахування та виплати відпускної заробітної плати профспілковим працівникам.

Корисним стало спілкування членів семінару з правовим інспектором обласної організації профспілки Федором Чундаком. В режимі діалогу були розкриті питання трудового законодавства та, безпосередньо розглянуті нюанси щодо відповідності надання відпусток працівникам освіти законам та правовим актам України.

На завершення семінару Тетяна Повхнич від імені президії обласної організації профспілки привітала усіх учасників із професійним святом – Днем працівника освіти – та висловила сподівання на подальшу кваліфіковану співпрацю.

Прес-служба Закарпатської обласної організації Профспілки


Семінар-навчання профспілкового активу в УжгородіСемінар-навчання профспілкового активу в Ужгороді

Схожі публікації


Догори