Школа фахівців Правової служби Профспілки

Школа фахівців Правової служби ПрофспілкиІз 25 до 27 вересня 2012 року у м. Одесі ЦК Профспілки освіти і науки України провів Школу практичного досвіду фахівців Правової служби Профспілки – юрисконсультів, правових інспекторів праці територіальних організацій Профспілки.

Гостинною стороною виступила Одеська обласна організація Профспілки на чолі з головою Ніною Дубовик. А практичні заняття з учасниками Школи відбувалися на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Відкриваючи захід, заступник голови Профспілки Сергій Романюк підкреслив важливу роль фахівців Правової служби Профспілки у реалізації повноважень виборних профспілкових органів у питаннях правового захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.

Учасники Школи взяли участь у тренінгу з проблемних питань атестації педагогічних працівників, законодавчого регулювання оплати праці, ролі правової служби в захисті прав на оплату праці. Модератор навчання – кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Академії педагогічних науки Тетяна Ремех.

Результативності тренінгу сприяла участь головного спеціаліста Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Ольги Малишевої, яка поінформувала учасників про найбільш проблемні питання застосування на практиці Типового положення про атестацію педагогічних працівників та відповіла на питання учасників.

Учасники тренінгу обговорили практику застосування положення на місцях та внесли пропозиції щодо необхідності удосконалення окремих його норм.
Корисною для учасників Школи була лекція про особливості застосування норм Податкового Кодексу профспілковими організаціями, з якою виступила сертифікований аудитор Оксана Тарканій – доктор філософії в галузі економіки.

На круглому столі, за безпосередньої участі завідувача юридичного відділу ЦК Профспілки Сергія Курилкіна та головного юрисконсульта Паливоди Валентин, відбулося обговорення проблемних питань легалізації та державної реєстрації первинних профспілкових організацій дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, реорганізації первинних профспілкових організацій при реформуванні вищих навчальних закладів та співпраці уповноважених представників Профспілки з органами державної інспекції праці на місцях.

Своїм практичним досвідом також поділилися учасники семінару. Серед них – Ольга Кутик – юрисконсульт Вінницького обласного комітету Профспілки, Георгій Антипчук – правовий інспектор праці Рівненської обласної ради Профспілки, Лілія Петрашина – юрисконсульт Запорізького обласного комітету Профспілки та інші фахівці Правової служби.

Загалом, за дні роботи Школи учасники не лише поділилися власним досвідом, а й поспілкувалися в дружній атмосфері, отримали практичні поради та здобули цінні знання, які допоможуть в подальшій роботі у своїх профспілкових організаціях.


Юридичний відділ ЦК ПрофспілкиШкола фахівців Правової служби ПрофспілкиШкола фахівців Правової служби Профспілки

Школа фахівців Правової служби ПрофспілкиШкола фахівців Правової служби Профспілки

Школа фахівців Правової служби ПрофспілкиШкола фахівців Правової служби Профспілки

Школа фахівців Правової служби ПрофспілкиШкола фахівців Правової служби Профспілки

Схожі публікації


Догори