Останній дзвоник у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка

Останній дзвоник у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка30 травня востаннє пролунав дзвоник для студентів 9 груп Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

Хоч і накрапав невеличкий дощик, на урочистому майданчику зібралися всі: студенти, викладачі, батьки. Під гучні оплески впевненою «дорослою» ходою пройшли через квітковий коридор наші випускники, усміхнені, щасливі, сповнені нових чекань і сподівань. Із закінченням навчання першою їх привітала директор коледжу О.М. Попенко.

Кожна випускна група подарувала на згадку про своє студентське життя якийсь виступ. Одні співали сумну пісню про неминучу розлуку й сум розтавання, інші присвятили свій номер улюбленим викладачам, а деякі розіграли жартівливу сценку з навчальних буднів.

Укінці урочистої лінійки, як завжди, кружляв феєричний випускний вальс, під акорди якого студенти випустили в небо різнокольорові повітряні кульки.

Із давніх-давен в Україні повелося, що найрідніших людей зустрічають і проводжають запашним хлібом. Такої традиції вже багато років поспіль дотримується і наш навчальний заклад. Від профспілкової організації студентів кожна випускна група отримала духмяний коровай із прилуцької пшениці. Ще однією традицією нашого закладу є обряд обсипання цукерками й зерном, який символізує, що майбутнє життя обов’язково буде успішним і солодким.

Дорогі наші випускники! Ми бажаємо Вам гордо долати будь-які випробування на життєвому шляху, не спинятися ні перед чим, рішучо йти до своєї мети з тим цінним багажем знань, які ви отримали у стінах нашого навчального закладу.

Олена Лисенко,
голова профорганізації студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка


Останній дзвоник у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. ФранкаОстанній дзвоник у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка

Останній дзвоник у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. ФранкаОстанній дзвоник у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка

Схожі публікації


Догори