День української сорочки у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі

День української сорочки у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжіВишиванка була традиційним одягом українського народу з давніх-давен, але й у наш час також вона займає чільне місце в гардеробі кожного українця та українки. Зазвичай, вишиту сорочку одягають з нагоди якоїсь важливої події, зустрічі чи ювілею. Державні діячі обирають цей вид традиційного одягу для відзначення свят, зокрема державних – День Незалежності, День Конституції України тощо.

Сьогодні ж вишита сорочка з’явилася в повсякденному гардеробі молоді. І вже частіше можна побачити різні її варіації, які сміливо комбінуються із сучасним одягом. Це – національно, стильно і досить модно.

Саме так вирішили у первинній профспілковій організації Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу і підтримали проведення «Дня української сорочки». Саме з метою піднесення української національної свідомості, популяризації та поширення кращих традицій українського народу такий день було проведено 22 листопада 2011 року у стінах коледжу.

Світлий символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, національної гордості, порядності, чесності та любові одягнули більшість студентів та членів трудового колективу. А на завершення свята серед студентів академічних груп було проведено конкурс «Ми – українці!».

За матеріалами Київської обласної організації Профспілки


День української сорочки у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі

Схожі публікації


Догори