Тиждень фізкультури і спорту у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі

Тиждень фізкультури і спорту у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжіЗ 14 травня до 18 травня 2012 року в КЗ "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" тривав тиждень фізкультури і спорту.

До насиченої і змістовної програми ввійшли відкриті заняття викладачів фізичного виховання, ДПЮ, БЖД та охорони праці із застосуванням мультимедійних засобів навчання, пробні уроки студентів-практикантів, конкурс стінних газет "Олімпійці серед нас".

Студенти виборювали перемогу у цікавих змаганнях та естафетах: "Веселі старти", "Неслухняна кулька", "Біг з обручем", "Черговий" тощо.

У ході роботи тижня було підбито підсумки змагань із легкої атлетики, волейболу та футболу.

Яскравою та незабутньою стала участь у спортивному святі, присвяченому "Дню здоров'я", що традиційно пройшло в урочищі "Галендерня".

Святковий настрій сприяв активній участі в усіх конкурсах не лише студентської молоді, а й викладачів, які проявили себе в "Перетягуванні канату", "Стрибках в мішках", "Медико-санітарній підготовці", "Збиранні та одяганні протигазу", "Сніданку туриста" та у виконанні туристичної пісні.

За матеріалами Київської обласної організації Профспілки


Тиждень фізкультури і спорту у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжіТиждень фізкультури і спорту у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі

Схожі публікації


Догори