Духовне надбання освітян Свалявщини

Духовне надбання освітян СвалявщиниЗначну увагу приділяють освітяни Свалявського району що на Закарпатті, розвитку культурно-масової та спортивної роботи. Так, цією весною райкомом Профспілки працівників освіти і науки України був започаткований огляд-конкурс самодіяльності серед педагогічних працівників району та проведено вже традиційну спартакіаду.

Отже, для того, щоб огляд проходив чітко і злагоджено, було розроблено графік проведення та створено журі. І 18 квітня на осуд останніх, першими представили свою програму учителі Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Виступу передувала клопітка робота зі створення ансамблю учителів з 10 учасниць: Лендел І.М., Скрипинець М.С., Воронич Н.С., Дулішкович С.Ю., Мигович О.С., Мигович Т.Ю., Русин В.О., Бровко Н.А., Полянич А.Я., Данайканич М.В. під керівництвом учителя музики Кметі Г.К. Вони виконали дві пісні «Чарівна скрипка» Юрія Рибчинського та «Я піду в далекі гори» Володимира Івасюка.

Родзинкою програми було авторське виконання пісень «Біль» і «Бабусина молитва» вчителя української мови та літератури Данайканич Марії. Присутні були зачаровані її співом, а декламація власного вірша «Молитва» навіть викликала сльози на очах.

Підводити підсумки ще зарано, адже конкурс-огляд буде проводитися в усіх закладах освіти протягом травня. Головне, щоб емоційне піднесення, задоволення і радість від спілкування з колегами – було найвищою нагородою за пророблену на належному рівні роботу.

Як вже згадувалося, традицією стало проведення спартакіади серед освітян Свалявського району. На її відкритті спортсменів привітали та побажали успіху в.о. голови профспілки працівників освіти і науки М. П. Немеш та начальник відділу освіти Свалявської РДА В. П. Русин. Ці змагання проводяться з метою популяризації різних видів спорту та вміння захищати честь району на обласній спартакіаді.

На базі Свалявської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3, будівельного ліцею та гімназії під керівництвом вчителя фізкультури В. В. Поповича змагалися вчителі фізичного виховання, до яких приєдналися вчителі гуманітарного та природничо-математичного циклів.

Учасники показали свою майстерність у таких видах спорту як волейбол, баскетбол, шахи, шашки, гиря, дартс, стрільба з пневматичної рушниці, міні-футбол, настільний теніс. У повному складі з усіх видів виступили збірні ДЮСШ, Свалявської ЗОШ І-ІІ ст. № 4, Дусинської ЗОШ І-ІІІ ст., Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Сасівської ЗОШ І-ІІ ст., Керецьківської ЗОШ І–ІІІ ст., Росошанської ЗОШ І-ІІ ст., Березниківської ЗОШ І-ІІІ ст., Свалявської гімназії.

Спартакіада розпочалася на базі Свалявської гімназії з волейболу, де в упертій боротьбі перше місце посіла згуртована команда тренерів ДЮСШ (капітан команди В.І. Плоскіна), яка також тріумфувала і в змаганнях з баскетболу.

Серед шахістів-чоловіків перше місце отримав вчитель фізкультури Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 В.В. Туряниця, серед жінок перше місце в І.В. Сакаль (Дусинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Не менш завзята боротьба точилася між шашкістами. У результаті серед чоловіків перше місце зайняв директор Свалявської ЗОШ І–ІІ ст. № 4 О.В. Бунда, а серед жінок − вчитель фізкультури Солочинської ЗОШ І-ІІ ст. У.М. Сочко.

Перше місце з підняття гирі у ваговій категорії до 70 кг виборов вчитель трудового навчання Стройненської ЗОШ І-ІІ ст. В.І. Каменчук, до 90 кг – вчитель фізкультури Березниківської ЗОШ І-ІІІ ст. М.І. Ілляшевич, понад 90 кг – вчитель фізкультури Березниківської ЗОШ І-ІІІ ст. М.І. Куліш.
З дартсу серед чоловіків перше місце посів тренер ДЮСШ В.І. Туряниця, Що до жінок, то перше місце отримала учитель фізкультури Свалявської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 Я.В. Янцо.

На змаганнях зі стрільби з пневматичної рушниці у чоловіків кращим був учитель трудового навчання Свалявської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 І.Я. Лобик, а в жінок − педагог-організатор Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 М.В. Дребітко.

У змаганнях з міні-футболу перемогу святкувала ДЮСШ.

З настільного тенісу серед чоловіків не мав собі рівних вчитель фізкультури Пасіцької ЗОШ І–ІІ ст. Ю.Л. Ратушняк. Серед жінок перше місце посіла бібліотекар Свалявської гімназії В.М. Ткачук.

І наприкінці відбулися змагання з більярду, де перше місце отримала ДЮСШ. Підсумок загальнокомандного заліку буде підбито після проведення змагань із «сімейного старту» та туризму.

Мирослава Скрипинець,
голова профкому Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст.,
Володимир ПОПОВИЧ,
вчитель фізкультури Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №3


Духовне надбання освітян Свалявщини

Духовне надбання освітян СвалявщиниДуховне надбання освітян Свалявщини

Схожі публікації


Догори