Пісня і творчість допомагають перетворити життя на свято

Пісня і творчість допомагають перетворити життя на святоУ школах Свалявщини, що на Закарпатті, стартував черговий етап районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності розпочатий із ЗОШ №1. Метою його проведення, в першу чергу, є виховання гармонійно розвиненої особистості на кращих традиціях української культури за допомогою мистецтва. Компетентне журі очолила в.о. голови районного комітету профспілки працівників освіти Марія Немеш, а також члени журі − заступник начальника відділу освіти Стегура К.О., завідувач методичним кабінетом Приходько Е.С., методист відділу освіти Ладані Н.І., директор будинку школяра Ярчич Ж.Й. На огляді також були присутні представники шкіл міста.

Концертна програма виявилася доволі насиченою та цікавою: запрошені мали можливість переглянути виступи талановитих учителів. Різнопланові вокальні, хорові та дуетні номери справили неабияке враження на глядачів. Розпочали концерт піснею "Ласкаво просимо" у виконанні ансамблю "Мрія". Всі виконувані номери були пронизані тематикою любові до рідного краю, кохання, національної єдності.

Особливо хочеться відзначити виступ Лариси Реви та Олександра Тимковича з "Червоною рутою" .

Справедливо високу оцінку присутніх отримали виконавці віночку угорської (Каталіна Орбан), словацької (Лариса Рева, Надія Рущак) та німецької (Олександр Тимкович) пісень. Низкою гумористичних оповідей розвеселила присутніх Тетяна Свалявчук. Майстерно була виконана пісня "Україночка" Галиною Фізер.

Самодіяльний колектив Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 вразив та здивував майстерністю, хвилюючою щирістю, красою номерів та оригінальністю. Завершив концертну програму виступ ансамблю "Мрія" з піснею "Щастя вам…"

Профспілковий очільник району − Марія Немеш − зазначила, що можна пишатися тим, що в Свалявському районі така велика кількість талановитих співаків, вмілих музикантів, чудових поетів, майстерних, вправних танцюристів. Та найголовніше для нас, профспілкових організаторів – не тільки виявити природні здібності, але і вміти влаштувати свято для кожної освітянської душі.

Велика вдячність учасникам районного огляду художньої самодіяльності, адже пісня і творчість допомагають перетворити життя на свято.


Надія Бунда, голова профкому
Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,
Закарпатська область

Схожі публікації


Догори