Туризм – це не лише спорт

Туризм – це не лише спортДубровицьке управління освіти, молоді і спорту спільно з райрадою Профспілки постійно працюють над створенням умов для організованого дозвілля і відпочинку працівників.

У цьому році проведено районну спартакіаду серед освітян району та районний огляд художньої самодіяльності.

Заключним етапом щорічної спартакіади освітян є туристичний зліт та екскурсійно-туристичні поїздки по Україні.

Затягнуте густими хмарами небо, проливний дощ – таким виявився ранок 11 червня – день відкриття туристичного зльоту вчителів Дубровицького району Не дивлячись на погодні умови, освітяни – ентузіасти черговий раз зібралися на традиційний щорічний туристичний зліт у мальовничому урочищі Кураш, де тече норовлива річка Горинь, зелені луги, сосновий ліс та Курашські гори.

Учасників привітали голова Дубровицької РДА Шатов О.В., його заступник Гребінь О.С., начальник управління освіти Стасюк Н.І., голова райради Профспілки Твердюк В.М.

Програма змагань насичена і складалася з кількох основних етапів - це водний туризм, смуга перешкод та орієнтування на місцевості.

Учасники змагань показали уміння володіти байдарками, орієнтуватися по азимуту, долати смугу перешкод, яка включає кілька етапів техніки пішохідного туризму – спуск, навісну переправу, підйом, паралельні вірьовки, траверс, колода, переправа через болото, туристичні вузли.

Вечірній ліс наповнився гомоном та піснями біля туристичних кострів, дегустацією кулішів та юшки.

Переможцями визнано команди Сварицевицького, Колківського, Осівського НВК, яких нагородили грамотами та кубками управління освіти, молоді і спорту та райради профспілки.

Стомленим, але щасливим відчував себе кожен учасник змагань.
Під час змагань учасники відпочили та поспілкувалися з колегами та друзями, набули туристичних навичок, які в новому навчальному році зможуть передати своїм вихованцям.

Висловлюємо щиру подяку за організацію змагань головному судді, методисту рай методкабінету Малафею В.В., головному секретарю вчителю, голові профкому Лудинської ЗОШ Пляшку І.Г.,вчителям фізичної культури Денисевичу ЮС.,Клюйко В.Г., Шевчуку О.М.. Вересу А.С.

В.М. Твердюк, голова райради Профспілки,
Рівненська область


Туризм – це не лише спорт    Туризм – це не лише спорт

Схожі публікації


Догори