Проведено туристичні змагання освітян Миколаївщини

Проведено туристичні змагання освітян МиколаївщиниЗ метою підвищення професійної туристської майстерності педагогічних працівників і створення необхідних умов для пропаганди здорового способу життя 20-22 травня 2013 року в урочищі Мар'ївське Баштанського району Миколаївської області відбулися обласні туристичні змагання працівників освіти, організовані управлінням освіти і науки облдержадміністрації, обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки, обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У відкритті змагань та нагородженні переможців взяли участь С.М. Литвин, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, В.М. Оборонько, голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та Т.О. Горбова, директор обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Команди міст та районів області змагалися на дистанціях:

– «Смуга перешкод» (особисто-командна дистанція);

– «Смуга перешкод»(командна дистанція);

– «Спортивне орієнтування» (особисто-командна дистанція), а також в конкурсних програмах.

У загальному заліку І місце посіла команда Заводського району м. Миколаєва, ІІ місце посіла команда Снігурівського району, ІІІ місце – Миколаївського району.

Переможці змагань були нагороджені медалями, грамотами та грошовим заохоченням. Усі учасники змагань отримали велике задоволення, набули практичних навичок туристичної майстерності.