Туристичні змагання освітян Тернопільщини

Туристичні змагання освітян ТернопільщиниТрадиційні змагання зі спортивного туризму серед працівників закладів освіти і науки Тернопільщини проводилися 14-16 вересня 2012 року на околиці дитячого відпочинкового закладу «Веселка», що розташований на заході лісового угіддя ім. Зеновія Добеньки Скалатського лісництва Підволочиського району.

Присвячений захід 125-річчю від дня народження видатного драматурга Леся Курбаса. Мета його – популяризація та пропаганда туризму і краєзнавства, обмін досвідом між туристськими організаціями та секціями, підвищення туристської майстерності учасників змагань, виявлення найсильніших команд.

Змагання проводились з трьох видів – пішохідний, велосипедний та водний туризм на дистанціях з «Туристської смуги перешкод», «Крос-походу», «Вело-тріалу», «Вело-ралі», «Рятувальні роботи» і «Слалом».

На дистанціях з пішохідного туризму завдяки добре розробленої командної тактики і хорошій взаємодії спортсменів кваліфіковано подолала скелясті схили, круто похилі переправи й успішно продемонструвала володіння складними навичками туристської техніки, орієнтування на місцевості команда Зборівського району.

Дедалі більшою популярністю серед освітян набуває велосипедний туризм. Цей вид впевнено завойовує симпатії як молодих екстремалів, так і досвідчених туристів. За підсумками двох дистанцій – «Вело-тріалу» і «Вело-ралі» – яскраву перемогу здобула команда м. Тернополя.

Надзвичайно видовищними та емоційними були змагання з водного туризму. Найкращу швидкість і техніку володіння катамараном продемонструвала на новій і вельми важливій дистанції «Рятувальні роботи на воді», а також уже традиційній «Водний слалом» команда Теребовлянського району.

За підсумками трьох видів – пішохідного, велосипедного та водного туризму – тріумфальна перемога дісталася Зборівській команді. Друге місце посіли туристи м. Тернополя, третє місце – у Шумських освітян.

Команди-переможці нагороджені кубками, призами і грамотами обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та управління освіти і науки облдержадміністрації.


Прес-центр Тернопільської обласної організації Профспілки


Туристичні змагання освітян ТернопільщиниТуристичні змагання освітян Тернопільщини

Туристичні змагання освітян ТернопільщиниТуристичні змагання освітян Тернопільщини

Туристичні змагання освітян ТернопільщиниТуристичні змагання освітян Тернопільщини

Туристичні змагання освітян ТернопільщиниТуристичні змагання освітян Тернопільщини

Схожі публікації


Догори