Зліт освітян-туристів Рівненщини відбувся!

Зліт освітян-туристів Рівненщини відбувся!27 вересня – Всесвітній день туризму. Саме йому був приурочений туристичний зліт освітян області, який пройшов у лісовому масиві біля озера Біле Володимирецького району з 21 до 24 вересня.

Захід організували обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, управління освіти і науки облдержадміністрації та обласна станція юних туристів. Значна організаційна підтримка з боку відділу освіти та виховання Володимирецької райдержадміністрації та управління освіти Кузнецовського міськвиконкому, Володимирецької дитячо-юнацької спортивної школи сприяли високому рівню проведення зльоту.

Туристичний зліт урочисто відкрили Ю.І. Кравець – голова Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, та С.М. Сидорук – головний спеціаліст управління освіти і науки ОДА.

Цікавими та емоційними були змагання з водного, велосипедного, пішохідного туризму, орієнтування на місцевості. У них взяли участь 12 команд ветеранів, 18 команд загальноосвітніх навчальних закладів та 11 команд працівників управлінь, відділів освіти міськвиконкомів та райдержадміністрацій. Загалом понад 300 учасників.

Кращими визнано команди:

– серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів області: Костопільського, Дубенського, Млинівського районів;

– серед працівників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів: Сарненського, Рівненського, Володимирецького районів;

– серед ветеранів: Володимирецького, Рівненського районів та м. Дубно.

Команди-переможці були урочисто нагороджені кубками та грамотами.

Збірна команда області у складі 14 чоловік відбула на змагання за кубок ЦК Профспілки працівників освіти і науки України зі спортивного туризму у Вінницьку область.

Віримо у їх успіхи, бажаємо перемоги!

Ю. Кравець, голова Рівненської обласної організації Профспілки
Зліт освітян-туристів Рівненщини відбувся!Зліт освітян-туристів Рівненщини відбувся!

Зліт освітян-туристів Рівненщини відбувся!Зліт освітян-туристів Рівненщини відбувся!

Схожі публікації


Догори