Всесвітньому Дню туризму приурочено…

Всесвітньому Дню туризму приурочено…У лісовому масиві біля с. Теремне Острозького району у вересні управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України за безпосередньою участю комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено обласний туристський зліт працівників освіти, відділів (управлінь) освіти та ветеранів туристсько-краєзнавчого руху на Рівненщині, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

У заході взяли участь 40 команд із 14 територій області, всього 224 учасники, серед них 8 команд ветеранів та 7 команд працівників відділів (управлінь) освіти.

Програма змагань була насиченою. Учасники зльоту демонстрували вміння з водного, велосипедного, пішохідного туризму, орієнтування на місцевості.
Атмосфера змагань була дружня. Всі учасники були згуртованими, налаштованими на досягнення високих результатів, на перемогу.

У конкурсній програмі команди демонстрували свої неабиякі вміння, показали себе сміливими, винахідливими, яскравими та сильними.

За різними номінаціями переможцями визнано команди Дубенського, Костопільського, Млинівського, Рівненського, Гощанського, Володимирецького районів та м.Дубно.

Незважаючи на втому учасники зльоту були задоволені, мали піднесений настрій, набули туристичних навичок, які в новому навчальному році зможуть передати своїм вихованцям.

Організаторами туристичного зльоту переможців було нагороджено грамотами та кубками.

Рівненська обласна організація Профспілки


Всесвітньому Дню туризму приурочено…Всесвітньому Дню туризму приурочено…

Всесвітньому Дню туризму приурочено…

Схожі публікації


Догори