Освітяни Херсонщини завершують огляд

Освітяни Херсонщини завершують оглядЯскравим гала-концертом у Чорнабаївському будинку культури закінчився обласний огляд художньої творчості «На крилах творчості». Конкурс, що розпочався наприкінці березня, проходив між трударями однієї з найповажніших професій – викладачами.

Різнобарвне дійство розпочалося виступом танцювального колективу «Кураж». Цей номер змусив багатьох рота відкрити від здивування та посміхнутися від задоволення. Він ще раз довів, що освітяни – яскраві, харизматичні люди. Не меншими майстерністю та оригінальністю відрізнялися колективи інших навчальних закладів (наприклад Кесарівського дитсадка «Golden Lady», Станіславського ясли-садка). Велика кількість вокальних номерів також приносила справжнє задоволення.

І так у кожному районі-учаснику. Не лише танцями чи чудовими вокальними даними вчителі та вихователі радували як глядачів, так і поважне журі. Були й гра на музичних інструментах, і художнє читання, і театр мініатюр –, одним словом, всі жанри, які можна пригадати. Не залишили байдужими присутніх і твори декоративно-ужиткового мистецтва, що представив кожен навчальний заклад області, що брав участь у конкурсі.

За словами голови Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, бажання самих освітян підштовхнуло обком на проведення обласного огляду. Життя вчителів – не лише робота. Багато часу віддають вони й художній самодіяльності. Людмила Кучерява зазначила також, що майже в кожному навчальному закладі Херсонщини діють сформовані колективи, тому й не дивно, що в огляді брало участь більше 3-х тисяч артистів. Наразі у Профспілці задумались над бажанням проводити конкурс щороку.

Кращих артистів та колективи було нагороджено почесними грамотами, дипломами та заохоченнями.

Нагадаємо, що, окрім Білозерського, своїх артистів за період огляду представили Цюрупинський, Каланчацький, Горностаївський, Голопристанський, Іванівський, В-Рогачицький, Нижньосірогозький, Генічеський райони та професійно-технічні навчальні заклади області, заклади освіти міста Херсона, що входять до складу обласної та Всеукраїнської Профспілки.

Ірина Філіппова,
студентка факультету журналістики ХДУ
Освітяни Херсонщини завершують оглядОсвітяни Херсонщини завершують огляд

Освітяни Херсонщини завершують оглядОсвітяни Херсонщини завершують огляд
Схожі публікації


Догори