Сьогодні – День Збройних Сил України!

Щороку 6 рудня відзначається День Збройних Сил України – свято, яке сьогодні набуло особливого значення! Нині на збройні сили покладена священна місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя свого народу.

Сьогодні у лавах української армії відбуваються позитивні зміни. Такі ж зміни відбуваються і в психології українських воїнів. Патріотизм, самовідданість, мужність, стійкість, сміливість, бажання стояти до кінця за кожен клаптик рідної землі – риси, які характеризують сучасне українське військо.

Українські воїни шаленими темпами відроджують славні традиції княжих дружин Русі, Запорізьких козаків, воїнів повстанських армій, які протягом тисячоліть нарощували бойову славу України. Саме тому український воїн-захисник є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві, адже свою місію вони виконують з честю а народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

У цей день Профспілка працівників освіти і науки України щиро вітає наших славних воїнів та бажаємо їм швидкого повернення до своїх родин з перемогою, міцного здоров'я, надійних тилів та щирого й вірного кохання!


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
6 грудня 2016
6 862

Схожі публікації


Догори